SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Turri Zero Zobacz większe

Lampa stołowa Turri Zero

KOD: 250sdturrizero

ID: 118238

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAndrea Bonini
ProducentTurri
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Turri Zero

Metalowa i szklana lampa stołowa

Projektant: Andrea Bonini
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

25 x 26 x 45 mm
15 x 16 x 30 mm

Opis

Projekt lampy stołowej autorstwa Andrei Bonini

„Aby zaprojektować wyposażenie kolekcji, starałem się połączyć podstawowy rygor stylu wschodniego z elegancją włoskiej tradycji, łącząc elementy graficzne i wyrafinowane detale, proste kształty i szczegółowy artyzm” , zauważa Andrea Bonini. „Ponadto różne produkty, moim zdaniem, zawierają subtelne odniesienia do elastyczności i dbałości o szczegóły, które można znaleźć w pracach Vittoriano Viganò i Carlo Scarpy”.

Andrea Bonini

Andrea Bonini - zdjęcie projektantaAndrea Bonini urodziła się w Weronie w 1985 roku i studiowała projektowanie wnętrz i produktów w instytucie Marangoni w Mediolanie. W tym samym czasie rozpoczął pracę w studiach projektowych, a następnie współpracował z kilkoma studiami projektowymi i markami z branży w Weronie i Mediolanie, gdzie został kierownikiem kilku międzynarodowych projektów. W 2011 roku założył studio Andrea Bonini Luxury Interior & Design, pracując nad projektami wnętrz i dostawami pod klucz. W tym samym roku założył Diamante design, markę produkującą akcesoria i meble ze stali, patentując innowacyjne i unikalne wykończenie na int, po prostu zadzwoń do Diamante. Kolekcja Diamante w unikalnym wzornictwie, z dużym znakiem i dystrybucją międzynarodową. Stal zawsze była rodzinnym know-how i staje się arcydziełem w swoich szkicach.
W 2012 roku prasa określiła Boniniego jako jednego z najmłodszych projektantów na Międzynarodowych Targach Mody 2012 z pełną kolekcją zaprojektowaną dla historycznej włoskiej firmy Dolfi, z którym nadal gra jako projektant i zarządza projektem.
Nawet w kolejnych latach Andrea Bonini uczestniczyła w Salone del Mobile, prezentując nowe kolekcje, współpracując na linii AMcasa z krawcem Alessandro Martoraną.
W 2014 r. , studio przeniosło się do Mediolanu, na via Gerolamo Morone, w samym sercu dzielnicy mody. Decyzja była niemal obowiązkowa, biorąc pod uwagę nieustanny wpływ mody na świat projektowania wnętrz. Pracownia Boniniego pozwoliła mu wyeksponować część swoich mebli, tym samym prezentując światu swoje podejście do projektowania wnętrz. W ostatnich latach Bonini pracuje nad coraz bardziej międzynarodowymi projektami, podróżując od Dubaju, przez Londyn, po Mediolan.
Bonini rozwinął koncepcję projektowania wnętrz jako środowiska, z dbałością o każdy szczegół i tworząc eleganckie wnętrza z wyrafinowany charakter. Ten sam poziom dbałości o szczegóły jest stosowany w projektowaniu designerskich mebli, prawdziwie luksusowych kreacji, które są zwieńczeniem ciągłych badań i obserwacji współczesnego stylu życia, gdzie użycie materiałów i kombinacji owocuje wyrafinowanymi, unikalnymi produktami, które wyróżniają się na tle obecny tłum w branży.
Utwory są poparte doświadczeniem i znaczeniem wielu międzynarodowych marek, takich jak Turri, gdzie zespół był w stanie stworzyć idealne środowisko, co ostatecznie doprowadziło do narodzin kolekcji Vogue. inspiracja kolekcji Vogue dla Turri pochodzi z rzemieślniczej włoskiej produkcji, rozwijając i analizując historię mody, która sprawiła, że ​​włoski styl stał się natychmiast rozpoznawalny na całym świecie.
Jego praca wciąż rośnie w projektach wnętrz i produktów dedykowanych sektor luksusowy, z elegancją i ciągłymi badaniami oraz ciągłym zanieczyszczeniem współczesnym stylem życia.

Filmy

Tagi

Turri, Andrea Bonini, zero, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Szklane lampy stołowe, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Turri Zero

Lampa stołowa Turri Zero

Projekt lampy stołowej autorstwa Andrei Bonini „Aby zaprojektować meble z kolekcji, starałam się połączyć podstawowy rygor stylu wschodniego z elegancją włoskiej tradycji, łącząc elementy graficzne i wyrafinowane detale, proste kształty i szczegółowy artyzm”, zauważa Andrea Boniniego. „Ponadto różne produkty, moim zdaniem, zawierają subtelne odniesienia do elastyczności i dbałości o szczegóły, które można znaleźć w pracach Vittoriano Viganò i Carlo Scarpa”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek