SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Ariel Zuckerman Folded Diamond 30 Zobacz większe

Lampa stołowa Ariel Zuckerman Folded Diamond 30

KOD: 250sdarielzuckermanfoldeddiamond30

ID: 118148

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAriel Zuckerman
ProducentAriel Zuckerman
Kraj pochodzeniaIzrael

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ariel Zuckerman Folded

Lampa stołowa

Projektant: Ariel Zuckerman
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2013

Dane techniczne

wys. 60 x gł. 30 mm

Opis

Kolekcja ZŁOŻONE zajmuje się fizycznym napięciem przyłożonym do dwuwymiarowego arkusza. Zastosowanie technik, takich jak składanie, rozciąganie i skręcanie, zapożyczonych z dziedziny papieru, i nakładanie ich na drewniane arkusze, doprowadziło do nowatorskiego trójwymiarowego wyglądu.

Materiał użyty do utworzenia oświetlenia jest innowacyjny. Fornir pokryty warstwą akrylu, co daje naturalny wygląd drewna, ale także zawiera elastyczne właściwości tworzywa sztucznego. Cienkość arkuszy pozwala na przepuszczanie światła i podkreśla naturalną fakturę drewna.

Ariel Zuckerman

Ariel Zuckerman - zdjęcie projektantaAriel, absolwent instytutu projektowania „Shenkar”, jest niezależnym projektantem „Keter”, jednej z wiodących światowych firm produkujących plastikowe produkty konsumenckie. Zaprojektował również szeroką gamę produktów, w tym artykuły do ​​majsterkowania na rynek północnoamerykański i europejski, rozwiązania do przechowywania na zewnątrz i wewnątrz oraz projekty oświetlenia słonecznego. Ariel specjalizuje się w akcesoriach konsumenckich, meblach i oświetleniu.
Studio stosuje świeże i innowacyjne podejście prowadzące do atrakcyjnego i niepowtarzalnego projektu, którego kulminacją jest inteligentny i prosty produkt, który ma sens dla użytkownika.

Tagi

Ariel Zuckerman, Składany, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z drewna, okleina drewniana Lampy stołowe, Lampy stołowe z materiałów kompozytowych, Akrylowe lampy stołowe, Lampy stołowe z drewna konstrukcyjnego

Napisz opinię

Lampa stołowa Ariel Zuckerman Folded Diamond 30

Lampa stołowa Ariel Zuckerman Folded Diamond 30

Kolekcja FOLDED zajmuje się fizycznym napięciem przyłożonym do dwuwymiarowego arkusza. Zastosowanie technik, takich jak składanie, rozciąganie i skręcanie, zapożyczonych z dyscypliny papieru i nakładanie ich na drewniane arkusze, doprowadziło do nowatorskiego trójwymiarowego wyglądu. Materiał użyty do wykonania oświetlenia jest innowacyjny. Fornir pokryty warstwą akrylu, co daje naturalny wygląd drewna, ale także zawiera elastyczne właściwości tworzywa sztucznego. Cienkość arkuszy pozwala na przepuszczanie światła i podkreśla naturalną fakturę drewna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek