SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Brillamenti Toxon Zobacz większe

Lampa stołowa Brillamenti Toxon

KOD: 250sdTO.NN.000.OTA.FI

ID: 117718

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlessandro Zaffagnini
ProducentBrillamenti
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 431.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Brillamenti Toxon

Lampa stołowa LED

Projektant: Alessandro Zaffagnini
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: TO.NN.000.OTA.FI

Dane techniczne

250x250x250 mm

Opis

Designerska lampa stołowa Led z odbitym światłem, odpowiednia dla osób poszukujących wygodnego i spokojnego światła.
Nazwa pochodzi od greckiego słowa Toxon, co oznacza „łuk”, a jej kształt przypomina łuk gotowy do rzucenia strzałą.
Lekkość i wszechstronność: Toxon to lampa stołowa Led, którą można obracać i ustawiać na różne sposoby, za każdym razem tworząc przyjemny efekt świetlny.
Jej estetyczny, elegancki i zakrzywiony kształt sprawia, że ​​jest harmonijnym i delikatnym elementem. Jej lekka, ciepła i regulowana zapewnia poczucie komfortu wizualnego.
Ta lampa stołowa może być umieszczona zarówno w nowoczesnym, jak i rustykalnym otoczeniu, w biurach, sklepach, bibliotekach, księgarniach lub po prostu jako lampka nocna w pokojach hotelowych lub w domowych sypialniach.
Świetnie prezentuje się na powierzchniach drewnianych lub szklanych, zwiększając swój estetyczny wygląd.

Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu z pośrednim światłem, asymetrycznym dyfuzorem.
Wykończenie: biała ramka RAL 9016 , ekran w części odbijającej jest biały, część zewnętrzna jest dostępna w sześciu kolorach.
Dostarczany jest z kablem o długości 2m, w komplecie ze ściemniaczem i zasilaczem.
Lampa wewnętrzna do montażu na każdym rodzaju twardej powierzchni.
Specyficzne właściwości produktu podane są w odpowiedniej karcie katalogowej.

Wykończenie: MALOWANE PASTELOWE TURKUSOWE RAL 6034 - MALOWANE SZARY RAL 7022 - MALOWANE POMARAŃCZOWE RAL 1034 - MALOWANE TYTAN - MALOWANE ZŁOTO - BIAŁY BEZ MALARSTWA

Alessandro Zaffagnini

Alessandro Zaffagnini - zdjęcie projektantaAlessandro Zaffagnini, architekt, jest odpowiedzialny za projekt i nadzór nad produkcją, szczególnie w dziedzinie renowacji. Projektuje elementy wystroju wnętrz domów prywatnych, obiektów noclegowych, profesjonalnych pracowni, biur i sklepów.
Współzałożyciel Associazione Giovani Architetti di Padova (Stowarzyszenie Młodych Architektów z Padwy) (1994), sekcji INARCH w Triveneto ( 2003), od 2013 jest dyrektorem kwartalnika Architetti Notizie, dla którego pracuje jako redaktor od 2009; wszystkie działania, które realizuje obok inicjatyw publicznych i nowych projektów.

Tagi

Brillamenti, Alessandro Zaffagnini, Toksyna, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z metakrylanu, Lampy stołowe ze szkła akrylowego, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Zaprojektuj nowoczesną lampę ledową; pośrednia lampa led, lampa ledowa atmosfera, energooszczędna lampa Led

Napisz opinię

Lampa stołowa Brillamenti Toxon

Lampa stołowa Brillamenti Toxon

Designerska lampa stołowa Led z odbitym światłem, odpowiednia dla osób poszukujących wygodnego i spokojnego światła. Nazwa pochodzi od greckiego słowa Toxon, co oznacza „łuk”, a jej kształt przypomina łuk gotowy do rzucenia strzałą. Lekkość i wszechstronność: Toxon to lampa stołowa Led, którą można obracać i ustawiać na różne sposoby, za każdym razem tworząc przyjemny efekt świetlny. Jej estetyczny, elegancki i zakrzywiony kształt sprawia, że ​​jest harmonijnym i delikatnym elementem. Jej lekka, ciepła i regulowana zapewnia poczucie komfortu wizualnego. Ta lampa stołowa może być umieszczona zarówno w nowoczesnym, jak i rustykalnym otoczeniu, w biurach, sklepach, bibliotekach, księgarniach lub po prostu jako lampka nocna w pokojach hotelowych lub domowe sypialnie. Świetnie prezentuje się na powierzchniach drewnianych lub szklanych, podkreślając jej estetyczny wygląd. Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu z pośrednim światłem, asymetrycznym dyfuzorem. Wykończenie: biała ramka RAL 9016, ekran w części odblaskowej biały, część zewnętrzna w sześciu kolorach. Jest dostarczany z kablem o długości 2 m wraz ze ściemniaczem i zasilaczem. Lampa wewnętrzna do montażu na każdym rodzaju twardej powierzchni. Specyficzne właściwości produktu podane są w odpowiedniej karcie katalogowej. Wykończenie: MALOWANE PASTEL TURKUS RAL 6034 - MALOWANE SZARY RAL 7022 - MALOWANE POMARAŃCZOWO RAL 1034 - MALOWANE TYTAN - MALOWANE ZŁOTO - BIAŁY BEZ MALARSTWA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek