SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa E15 Palo Zobacz większe

Lampa stołowa E15 Palo

KOD: 250sde15palo

ID: 116974

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMichael Raasch
ProducentE15
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
E15 Palo

Metalowa lampa stołowa

Projektant: Michael Raasch
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2014

Dane techniczne

ø 11 (gł. 22) x wys. 50 mm

Opis

Lampa stołowa PALO elegancko oferuje inteligentne rozwiązania do czytania przy stole lub łóżku. Smukły dyfuzor światła w cylindrycznej formie po prostu wsuwa się na liniowy stojak, a widoczny sznurek nadaje swobodny i dynamiczny charakter precyzyjnej formie PALO. Solidna olejowana podstawa z marmuru w kolorze białym Carrara i czarnym Marquina luksusowo uzupełnia jasne i zdefiniowane formy tego światła. PALO jest wykonany ze stali i malowanego proszkowo aluminium, dostępny w kolorze białym sygnałowym i czarnym.

Filmy

Tagi

e15; Michael Raasch, Palo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa E15 Palo

Lampa stołowa E15 Palo

Lampa stołowa PALO elegancko oferuje inteligentne rozwiązania do czytania przy stole lub łóżku. Smukły dyfuzor światła w formie cylindrycznej po prostu wsuwa się na liniowy stojak, podczas gdy widoczny przewód nadaje swobodnej i dynamicznej krawędzi precyzyjnej formie PALO. Solidna olejowana podstawa z marmuru w kolorze białym Carrara i czarnym Marquina luksusowo uzupełnia jasne i zdefiniowane formy tego światła. PALO jest wykonany ze stali i malowanego proszkowo aluminium, dostępnego w kolorze białym sygnałowym i czarnym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek