SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Zero Pxl Zobacz większe

Lampa stołowa Zero Pxl

KOD: 250sdzeropxl

ID: 116771

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFredrik Mattson
ProducentZero
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zero Pxl

Lampa stołowa ze stali

Projektant: Fredrik Mattson
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

Lampa stołowa Pxl by Zero.
Klasa II 230V 50Hz IP20.
Opis: Aluminium i stal, wielokolorowy.
Połączenie: 2,5 metrowy kabel i wtyczka.

Fredrik Mattson

Fredrik Mattson - zdjęcie projektantaFredrik Mattson z wykształcenia jest projektantem mebli i architektem wnętrz. Ukończył University College of Arts, Crafts and Design (Konstfack) w Sztokholmie w 2002 roku. Wcześniej studiował stolarstwo przez kilka lat.
„Bez względu na komisję projektową lub wybór materiałów, mój proces jest często to samo. Dla mnie to kwestia zamiany wyzwań w możliwości. Ważne jest, aby oryginalny szkic był żywy i nie pozwalał programom komputerowym lub niedoskonałym technologiom zarządzać procesem. Kiedy patrzę wstecz na moje produkty, te, które wydają się najprostsze i najbardziej oczywiste, to te, które okazały się największym wyzwaniem. Często też te produkty są najbliższe oryginalnemu szkicowi.
Zawsze staram się być bezpośredni w mojej pracy projektowej, bez żadnych odchyleń czy skrótów.”

Filmy

Tagi

zero, Fredrika Mattsona, Pxl, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Zero Pxl

Lampa stołowa Zero Pxl

Lampa stołowa Pxl firmy Zero . Klasa II 230V 50Hz IP20. Opis: Aluminium i stal, wielokolorowy . Połączenie: kabel 2,5 metra i wtyczka.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek