SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Quadrifoglio Group Escape Zobacz większe

Lampa stołowa Quadrifoglio Group Escape

KOD: 250sdquadrifogliogroupescape

ID: 116752

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSerena Papait
ProducentQuadrifoglio Group
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Quadrifoglio Group Escape

Aluminiowa lampka nocna LED

Projektant: Serena Papait
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

Lampa stołowa złożona z 6 elementów z malowanego na biało aluminium, ułożonych poziomo i równolegle do siebie.

Escape to lampa, która została zaprojektowana w celu doświadczenia dynamiki światła w kontekst bezruchu, rodzaj wibracji, która manifestuje się wraz z dyfuzją światła na różnych poziomach. Lampa składa się z szeregu idealnie poziomych elementów, równoległych pomiędzy nimi, które reprezentują chęć poszukiwania za pomocą tego kształtu równowagi i naturalnego ładu.

Serena Papait

Serena Papait - zdjęcie projektantaSerena Papait nasce a Portogruaro (Wenecja) w 1985 r., gołębie nawiązując do magistratu dyplomowego i inicjując swoją pasję sztuki, uczestnicząc w najróżniejszych zbiorach terytorialnych. Industriale presso l'Università IUAV di Venezia. Podczas wykonywania studiów studiować wszystkie wewnętrzne techniki studyjne na Azienda Foscarini, gołąb ma sposób, w jaki należy zainteresować się swoim oświetleniem. Ten motyw jest również używany w ramach projektu równoległego na zdjęciu, współpraca z prof. Paolo Morello.Został zwycięzcą laurea w Disegno Industriale del Prodotto zapoczątkował współpracę najpierw z architektem Enrico Franzolini i sukcesywnie z różnymi obszarami terytoriów, jak projektant freelance, w tym Foscarini, Karboxx, Disguincio.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Serena Papait, Ucieczka, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampki nocne, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Lampy biurkowe, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy biurkowe, Metalowe lampy biurkowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Quadrifoglio Group Escape

Lampa stołowa Quadrifoglio Group Escape

Lampa stołowa złożona z 6 elementów z malowanego na biało aluminium, ułożonych poziomo i równolegle do siebie. Escape to lampa zaprojektowana w celu doświadczenia dynamiki światła w kontekście ciszy rodzaj wibracji, która manifestuje się wraz z dyfuzją światła na różnych poziomach. Lampa składa się z szeregu idealnie poziomych elementów, równoległych pomiędzy nimi, które reprezentują chęć poszukiwania za pomocą tego kształtu równowagi i naturalnego ładu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek