SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Slide Prêt-À-Porter Zobacz większe

Lampa stołowa Slide Prêt-À-Porter

KOD: 250sdslideprêt-à-porter

ID: 116458

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAntonio Norero
ProducentSlide
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 98.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Slide Prêt-À-Porter

Polietylenowa lampa stołowa LED z akumulatorem

Projektant: Antonio Norero
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2013

Dane techniczne

26 x 26 x 37 mm
1 kg

Opis

Prêt-à-Porter to wyjątkowa przenośna lampa stołowa. Nowoczesna "latarnia" z rączką i niewielkimi wymiarami, którą można łatwo przenosić i wieszać. Antonio Norero zaprojektował nieformalną i zabawną lampę stołową, która staje się idealnym kolorowym meblem na wieczory na zewnątrz i do wnętrz.

Prêt-à-Porter jest dostępna w wersjach:
- ze światłem (1 x 5W - G45 / E27)
- LED (zestaw baterii 3W LED RGBW w zestawie)

Antonio Norero

Antonio Norero - zdjęcie projektantaPartner studia architektonicznego SP10 w Genui zajmuje się architekturą i restauracją, wszystkimi projektami i projektami. Najlepsi i najlepsi zdobyli pierwsze miejsce w prowincji Genua w Naczelnej Nagrody Architettury [wewnątrz] wydanej w wydaniu 2007/08 w Palazzo della Borsa w Genui.
Nel 2009 uczestnik i zgoda Krajowe pomysły na wyszukiwanie bibliotecznych aparatów fotograficznych w branży handlowej i rolniczej w Genui i dostarczanie pierwszej nagrody. La voce SP10 porównać nel dizionario biografico illustrato della X Biennale di Architettura di Venezia.

Tagi

ŚLIZGAĆ SIĘ, Antonio Norero, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Plastikowe lampy stołowe, Polietylen (PE) Lampy stołowe, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Bezprzewodowe lampy stołowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Slide Prêt-À-Porter

Lampa stołowa Slide Prêt-À-Porter

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek