SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Hind Rabii Disca T Zobacz większe

Lampa stołowa Hind Rabii Disca T

KOD: 250sdhindrabiidiscat

ID: 116341

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlberto Nason
ProducentHind Rabii
Kraj pochodzeniaBelgia
CenaCena od 750.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Hind Rabii Disca

Lampa stołowa LED z drewna i szkła

Projektant: Alberto Nason
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2017

Opis

DISCA T to szklano-drewniana (naturalny dąb) lampa stołowa LED z kolekcji DISCA , zaprojektowana przez Alberto Nasona.

LED 10W, 2700K, 1100lm(ccc333 )Możliwość przyciemniania / brak w zestawie
Wykończenia: zielone, przezroczyste szkło, szkło Opalino

Czasami wydaje się, że świetlista zjawa pochodzi skądinąd. W zielonym, transparentno-białym, mlecznym lub przezroczystym szkle lawowym DISCA wyraża się w pełni w dowolnym określonym lub wirtualnym miejscu. Jego błyski światła unoszą jego kształty w nieskończoność, gdy wirują w weneckim wirze lub w wiedeńskim walcu.

Alberto Nason

Alberto Nason - zdjęcie projektantaLberto Nason urodził się w Wenecji w 1972 roku. Po ukończeniu studiów odbył trzyletnie doświadczenie w studiu graficznym Option One w Londynie. Następnie uczęszczał do Istituto Europeo di Design w Mediolanie, uzyskując w 1996 dyplom z wzornictwa przemysłowego. Odbył roczny staż pracy w Niemczech w pracowni projektowej „Eckart & Barski” pod Frankfurtem. Specjalizuje się w kreatywnych i technicznych obszarach projektowania. Ta wiedza jest owocem współpracy z pracownią architekta Michele De Lucchi w roli projektanta od 1997 roku, przyczyniając się do rozwoju i planowania obiektów projektowych. W 2001 roku stworzył miejsce zwane „pierwszym laboratorium”, w którym projektant poświęcił się nowym technicznym poszukiwaniom pracy szkła.W 2001 współpracował z Europejskim Instytutem Wzornictwa i swoją pracę magisterską u Prof. Micheli.Współpracuje z następującymi firmami: Artemide ,Domodinamica, Produzione Privata, AVMazzega, Arnolfo Di Cambio , Sforzin, Primo Laboratorio, Riva 1920, Sadi, Vnason&C, Parise vetro .

Filmy

Tagi

Tylne Rabii, Alberto Nasona, dyskoteka, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Lampy stołowe z drewna, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z drewna i szkła, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Hind Rabii Disca T

Lampa stołowa Hind Rabii Disca T

DISCA T to szklano-drewniana (naturalny dąb) lampa stołowa LED z kolekcji DISCA , zaprojektowana przez Alberto Nasona. LED 10W, 2700K, 1100lm Możliwość przyciemniania / brak w zestawie Wykończenia: zielone, przezroczyste szkło, szkło Opalino Czasami świetlista zjawa wydaje się pochodzić skądinąd. W zielonym, przezroczystym-białym, mlecznym lub przezroczystym szkle lawowym DISCA wyraża się w pełni w każdym określonym lub wirtualnym miejscu. Jego błyski światła unoszą jego kształty w nieskończoność, gdy wirują w weneckim wirze lub w wiedeńskim walcu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek