SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Oikoi Ulla Zobacz większe

Lampa stołowa Oikoi Ulla

KOD: 250sd0I-03L-1A

ID: 116240

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFulcro
ProducentOikoi
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 664.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Oikoi Ulla

Szklana lampa stołowa LED

Projektant: Fulcro
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: 0I-03L-1A

Dane techniczne

35,5 x wys. 35 mm

Opis

Ulla to lampa w kształcie koperty, wykonana ze szkła z metalową podstawą. Jest dostępny do montażu na podłodze i na stole. Jego przezroczystość podkreśla fakturę, składającą się z poziomych linii reliefowych, które przerzedzają się ku górze, odzwierciedlając algorytm parametryczny odtwarzający propagację fal w morzu. Efekt świetlny podkreśla zawieszony pośrodku krążek z matowego szkła, który świeci równomiernie, rzucając światło emitowane przez podstawę. Nachylenie lampy, jej pozioma podstawa i linie faktury przywołują ruch cieczy wewnątrz pochylonego szkła, nadając pomieszczeniu magiczną atmosferę i miękkie odcienie.
Materiał: szkło, metal i tkanina
Kolor: Otranto Orange, Ionian Blue i Fog White

Źródło światła
Niestandardowa dioda LED / 13,5W / 3000K
Napięcie 220-240V / 50HZ
Ściemnialna

Waga( ccc333)6 kg

Fulcro

Fulcro - zdjęcie projektantaJesteśmy Fulcro, niezależnym studiem projektowym z siedzibą w Mediolanie, założonym przez Erikę Baffico i Sebastiano Tonelli.
Nasze kompetencje obejmują różne skale, od produktów po wystawy i doradztwo projektowe, zwłaszcza w zakresie oświetlenia. W naszej praktyce motywuje nas chęć eksperymentowania, dodawania do odpowiednich kompetencji konstruktywnego dialogu. Wierzymy w równoważenie naszych projektów z kreatywnością, wykonalnością i świadomością świata, w którym żyjemy.

Tagi

Oikoi, Fulcro, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Szklane lampy stołowe, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe, Lampy stołowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Oikoi Ulla

Lampa stołowa Oikoi Ulla

Ulla to lampa o kształcie kopertowym, wykonana ze szkła z metalową podstawą. Jest dostępny do montażu na podłodze i na stole. Jego przezroczystość podkreśla fakturę, składającą się z poziomych linii reliefowych, które przerzedzają się ku górze, odzwierciedlając algorytm parametryczny odtwarzający propagację fal w morzu. Efekt świetlny podkreśla zawieszony pośrodku krążek z matowego szkła, który świeci równomiernie, rzucając światło emitowane przez podstawę. Nachylenie lampy, jej pozioma podstawa i linie faktury przywołują ruch cieczy wewnątrz pochylonego szkła, nadając pomieszczeniu magiczną atmosferę i miękkie odcienie. Materiał: szkło, metal i tkanina Kolor: Otranto Orange, Ionian Blue i Fog White Źródło światła Niestandardowa dioda LED / 13,5 W / 3000 K Napięcie 220-240 V / 50 HZ Ściemnialna Waga 6 kg

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek