SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Nemo Borne Béton Petite Zobacz większe

Lampa stołowa Nemo Borne Béton Petite

KOD: 250sdnemobornebétonpetite

ID: 116200

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLe Corbusier
ProducentNemo
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 836.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nemo Borne Béton

Cementowa lampa stołowa LED

Projektant: Le Corbusier
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

Betonowa lampa stołowa do wnętrz, zaprojektowana dla Unité d'habitation de Marseille oraz dla zapory Bhakra, Sukhna Dam w Indiach w 1952 roku.
Każda lampa jest produktem rzemieślniczym: niewielkie różnice estetyczne i wykończeniowe między jedną a drugą lampą czynią je wyjątkowymi .

Źródło: LED BOARD
Całkowita moc: 19,2 W
Emisja: bezpośrednia
Przełączanie: ściemniacz na kablu (tylko w pomieszczeniach)
Napięcie: 110/230V
Temperatura barwowa 3000K
Strumień świetlny 960 lm
Typ cri 80
Klasa energetyczna A+

Materiały beton + PMMA

Le Corbusier

Le Corbusier - zdjęcie projektantaCharles-Édouard Jeanneret-Gris, urodzony 6 października 1887 w La Chaux-de-Fonds, w kantonie Neuchâtel, a zmarły 27 sierpnia 1965 w Roquebrune-Cap-Martin, lepiej znany pod pseudonimem Le Corbusier, był architekt, urbanista, dekorator, malarz, rzeźbiarz, publicysta i literat, Szwajcar z urodzenia i naturalizowany Francuz w 1930 roku.
Był jednym z głównych przedstawicieli ruchu nowoczesnego m.in. z Ludwigiem Mies van der Rohe, Walter Gropius, Alvar Aalto i Theo van Doesburg.
Le Corbusier zajmował się również urbanistyką i projektowaniem. Znany jest z tego, że jest wynalazcą „l'unité d'habitation”, koncepcji, nad którą zaczął pracować w latach dwudziestych, będącej wyrazem teoretycznej refleksji na temat mieszkalnictwa zbiorowego. „Blokada o standardowej wielkości” (nazwa nadana przez samego Le Corbusiera) zostanie wybudowana dopiero po odbudowie po II wojnie światowej, w pięciu różnych przykładach, w Marsylii, Briey-en-Forêt, Rezé koło Nantes, Firminy i Berlinie . Nabierze wartości rozwiązania powojennych problemów mieszkaniowych. Jego projekt przewiduje w tym samym budynku wszystkie obiekty zbiorowe niezbędne do życia - żłobek, pralnię, basen, szkołę, sklepy, bibliotekę, miejsca spotkań.

Filmy

Tagi

NEMO, Le Corbusier, Zrodzony Béton, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy stołowe zewnętrzne, lampa stołowa, Lampa stołowa zewnętrzna, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Cementowe lampy stołowe, Materiały na bazie betonu i cementu Lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Cementowe lampy stołowe zewnętrzne, Materiały na bazie betonu i cementu Zewnętrzne lampy stołowe, Zewnętrzne lampy stołowe LED, Lampy stołowe Direct Light Outdoor

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Nemo Borne Béton Petite

Lampa stołowa Nemo Borne Béton Petite

Betonowa lampa stołowa do wnętrz, stworzona dla Unité d'habitation de Marseille oraz dla zapory Bhakra, Sukhna Dam w Indiach w 1952 roku. Każda lampa jest produktem rzemieślniczym: niewielkie różnice estetyczne i wykończeniowe między jedną a drugą lampą czynią je wyjątkowymi . Źródło: LED BOARD Moc całkowita: 19,2 W Emisja: bezpośrednia Załączanie: ściemniacz na kablu (tylko w pomieszczeniach) Napięcie: 110/230V Temperatura barwowa 3000K Strumień świetlny 960 lm Typ cri 80 Klasa energetyczna A+ Materiały beton + PMMA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek