SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa De Padova Poet Zobacz większe

Lampa stołowa De Padova Poet

KOD: 250sdPOE#1T

ID: 116037

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantKeiji Takeuchi
ProducentDe Padova
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
De Padova Poet

Aluminiowa lampa stołowa LED z bezpośrednim światłem;

Projektant: Keiji Takeuchi
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2018
Kod produktu: POE#1T

Opis

Wersja stołowa dostępna tylko o średnicy 40 cm

Lampy wiszące i podłogowe/stołowe

STEROWANIE: temperatura barwowa (przestrajalna biel) i ściemniacz sterowany za pomocą 2 przycisków.
Ø40 cm - obwód ledowy umieszczona wewnątrz lampy zapewnia jednolite i funkcjonalne oświetlenie.
Ø80 cm - Dyfuzja przez światłowody zapewnia jednolite i funkcjonalne oświetlenie na całej średnicy.
Materiały Ø40 cm:
RAMA: „soft touch” czarny mat metal malowany proszkowo.
ROŻEK SUFITOWY: „Soft touch” czarny matowy metal malowany proszkowo.
DYFUZOR: opalizujący biały poliwęglan.
Materiały Ø 80 cm:
RAMA: „soft touch” matowa szary metal malowany proszkowo.
ROŻEK SUFITOWY: „Miękki w dotyku” matowy szary metal malowany proszkowo.
DYFUZOR: biały opalizujący poliwęglan

Klasyfikacja: Klasa II
Kategoria ochrony IP30
Napięcie zasilania: 100÷240V / 50÷60 Hz
Zasilanie: Zasilacz sieciowy zintegrowany z produktem: Wyjście: 24 V(c cc333)Kompatybilne żarówki: -
Źródło światła: LED, 36 W (POE#3SNE/TNE) LED, 65 W (POE#2SGR)
Wskaźnik oddawania barw CRI 85
Temperatura barwowa: Regulowana biel (2700 ÷5200 K).
Klasa energetyczna: A+
Ściemniacz w zestawie.

Keiji Takeuchi

Keiji Takeuchi - zdjęcie projektantaUrodzony w Fukuoce w Japonii w 1977 roku.
W wieku 15 lat Keiji Takeuchi zdecydował się na samodzielną przeprowadzkę do Nowej Zelandii, gdzie spędził młodość. W 1999 roku, podczas ostatniego roku w UNITEC School of Art, przeniósł się do Paryża na studia stypendialne w ENSCI / Les Ateliers. W tym samym roku otrzymał krajową nagrodę Nowej Zelandii za wzornictwo: złotą nagrodę w kategorii studentów za wzornictwo produktu. W tym samym czasie otrzymał również kilka innych nagród za wzornictwo.
W 2003 roku przeniósł się do Tokio, a od 2005 roku jest członkiem i projektantem w Naoto Fukasawa Design Ltd, pracując pod jednym z najbardziej wpływowych projektantów współczesnych : Naoto Fukasawa.
Po 7 latach pracy w biurze Naoto Fukasawy w Tokio, Takeuchi zdecydował się przenieść do Mediolanu, gdzie postanowił również założyć biuro satelitarne dla Naoto Fukasawy. Obecnie Takeuchi jest odpowiedzialny za wszystkie swoje europejskie i zachodnie projekty projektowe.
W 2014 r. zdecydował się rozpocząć freelancerowanie swoich osobistych projektów obok swojej obecnej roli dla Naoto Fukasawy w Mediolanie.
W tym samym roku Takeuchi został wybrany Giulio Cappellini jako jeden z siedmiu przyszłych projektantów, aw 2015 roku pracował nad projektem instalacji w KBIS Las Vegas dla włoskiej firmy kamienia naturalnego: Antolini we współpracy z G.Cappellini. Jego współpraca z G.Cappellinim trwa nadal i Cappellini po raz kolejny wybrał Takeuchiego do udziału w projekcie z Ceramica Flaminia z okazji 60-lecia jego istnienia. Później w tym samym roku założył KEIJI TAKEUCHI SRLS i obecnie współpracuje z różnymi międzynarodowymi markami.

Filmy

Tagi

DE PADOWA, Keiji Takeuchi, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa De Padova Poet

Lampa stołowa De Padova Poet

Wersja stołowa dostępna tylko z lampami o średnicy 40 cm Lampy wiszące i podłogowe/stołowe STEROWANIE: temperatura barwowa (przestrajalna biel) i ściemniacz sterowany 2 przyciskami. Ø40 cm - Obwód led umieszczony wewnątrz lampy zapewnia jednorodność i funkcjonalne oświetlenie. Ø80 cm - Dyfuzja przez światłowody zapewnia jednolite i funkcjonalne oświetlenie na całej średnicy. Materiały 40 cm: RAMA: „soft touch” czarny matowy metal malowany proszkowo. ROZETA SUFITOWA: „Soft touch” czarny matowy metal malowany proszkowo. DYFUZOR: opalizujący optycznie biały poliwęglan. Materiały 80 cm: RAMA: „soft touch” matowy szary metal malowany proszkowo. ROZETA SUFITOWA: metal malowany proszkowo na kolor szary matowy. DYFUZOR: biały opalizujący poliwęglan Klasyfikacja: Klasa II Kategoria ochrony IP30 Napięcie zasilania: 100÷240V / 50÷ 60 Hz Zasilanie: Zasilacz sieciowy zintegrowany z produktem: Wyjście: 24 V Zgodne żarówki: - Źródło światła: LED, 36 W (POE#3SNE/TNE) LED, 65 W (POE# 2SGR)  Wskaźnik oddawania barw CRI 85 Temperatura barwowa: Regulowana biel (2700÷5200 K). Klasa energetyczna: A+ Ściemniacz w zestawie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek