SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Axolight Aibu Zobacz większe

Lampa stołowa Axolight Aibu

KOD: 250sdLTAIBUXXBCBCG9L

ID: 115874

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGiovanni Barbato
ProducentAxolight
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Axolight Aibu

Lampa stołowa LED z dmuchanego szkła

Projektant: Giovanni Barbato
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2015
Kod produktu: LTAIBUXXBCBCG9L

Opis

Lampa stołowa z potrójnego, ręcznie dmuchanego szkła. 
Źródło światła: G9 LED 1 x Max 2,5W (brak w zestawie), tylko żarówki LED.
Produkt przeszedł testy bezpieczeństwa elektrycznego i jest zgodny z dyrektywą ECC EN60598-1, LVD 2006/95/WE, EMC 2004/ 108/WE
Podwójna instalacja; uziemienie bez uziemienia
IP 20

Giovanni Barbato

Giovanni Barbato - zdjęcie projektantaGiovanni Barbato urodził się w Padwie w 1974 roku. Ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim, doskonalił swój styl i rękę, uczęszczając na kurs wzornictwa przemysłowego w Padwie. Program nauczania wzbogaca szkoła Abate Zanetti na Murano, gdzie z największą uwagą pielęgnowana jest pasja do szkła. W szkole Giovanni Barbato nawiązał kontakt z prestiżowymi lokalnymi fabrykami szkła, nawiązując partnerstwa i współpracę, dzięki której od najmłodszych lat podpisywał projekty artystyczne na rzecz wielu firm na wyspie Murano. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w tej dziedzinie Giovanni Barbato staje się jednym z wiodących projektantów na scenie oświetleniowej, a także włoskiej.
Artystyczna ręka projektanta Giovanniego Barbato ma osobliwości, które wyróżniają ją w branży: kształty są bardzo proste i niezbędne, czyste i niepowtarzalne zaprojektowane, aby odtworzyć idealny ruch w ogólnej geometrii.
Współpraca nie kończy się tylko w sektorze oświetleniowym, obejmując marki kalibru VISTOSI, AXOLIGHT, DE MAJO , AV MAZZEGA, PRANDINA i AV LIGHT, których współpraca rozpoczyna się w 2013 roku.
W 2013 roku znalazł się również wśród zwycięzców, wraz z lampami Spiry, Good Design Award w kategorii „oświetlenie”, prestiżowej nagrody projektowej przyznanej przez Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design i promowane przez Europejskie Centrum Architektury Art Design and Urban Studies.
Spiry to zawieszenie charakteryzujące się dyfuzorem z zakrzywionego aluminium malowanego na biały matowy kolor RAL 9016, który jest sc zwinięty w powietrze w rodzaj spirali, która płynnie owija światło. Niezwykłą złożoność wykonania lampy potwierdza lekki, miękki i otulający efekt dyfuzora odpowiedni do różnych nastrojów wyposażenia. Prototyp, który wkrótce przejdzie do historii firmy. W rzeczywistości lampa jest obecnie produkowana przez firmę Axo Light.
Spiry, wraz ze wszystkimi wybranymi produktami, będzie stale eksponowana w Chicago Athenaeum.
Współpraca Giovanniego Barbato jest kontynuowana z Sumo DP studio, skupiające działalność projektanta w tworzeniu katalogów dla stron internetowych i zaplecza marketingowego, oferujące kompletną usługę dającą szansę wschodzącym firmom na zaistnienie w świecie sieci, zdobywanie miejsca w konkurencji poprzez innowacyjne i charakterystyczne produkty . W tej dziedzinie Giovanni Barbato wspiera firmy w opiece nad produktami i marketingiem, oddając profesjonalizm i doświadczenie w świecie architektury, designu i oświetlenia na usługi klientów. W rzeczywistości architekt specjalizuje się w projektowaniu mebli, w produktach oświetleniowych oraz w ciągłym poszukiwaniu rozwiązań na zewnątrz i wewnątrz w celu wyposażenia przestrzeni.

Filmy

Tagi

AXOLIGHT, Giovanniego Barbato, Aibu, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe LED, Ręcznie robione lampy stołowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Axolight Aibu

Lampa stołowa Axolight Aibu

Lampa stołowa z potrójnie ręcznie dmuchanego szkła. Źródło światła: G9 LED 1 x Max 2,5W (brak w zestawie), tylko żarówki LED. Produkt przeszedł testy bezpieczeństwa elektrycznego i jest zgodny z dyrektywą ECC EN60598-1, LVD 2006 /95/EC, EMC 2004/108/EC Podwójna instalacja: bez uziemienia IP 20

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek