SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa A By Arturo Alvarez Tati Zobacz większe

Lampa stołowa A By Arturo Alvarez Tati

KOD: 250sdTA02

ID: 115848

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArturo Álvarez
ProducentA By Arturo Alvarez
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

A By Arturo Alvarez Tati

Lampa stołowa LED ze stali nierdzewnej

Projektant: Arturo Álvarez
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: TA02

Opis

Tekstura to główna cecha Tati inspirowanej organiczną kolekcją lamp stołowych, wykonanych z malowanej siatki ze stali nierdzewnej. Powtórzenie małych kółek, które tworzą nieregularny zaokrąglony pancerz, przez który przenika światło, generując piękne niuanse. Mikrokrajobraz wzgórz i dolin, świateł i cieni, który harmonijnie prezentuje się w każdym z modeli kolekcji, od lamp wiszących po ścienne.

Charakterystyka techniczna
(UE)
Źródło światła :
230V - 50Hz: E14 LED Vintage - Max. 2x7 W
230V - 50Hz: E14 LED Standard - Max. 2x7 W
120V - 60Hz: E12 LED- Max. 2x7 W
Sprawność energetyczna:
od A++ do E

(US & CA)
Źródło światła:
120V - 60Hz: E12 LED-Max. 2x7 W

Kolory:
Biały (BL), beżowy (BE), szary (G), ciemnoszary (T) i kolor niestandardowy.

Tagi

przez arturo alvarez, Tati, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa A By Arturo Alvarez Tati

Lampa stołowa A By Arturo Alvarez Tati

Tekstura jest główną cechą kolekcji inspirowanej produktami organicznymi Tati , wykonanej z malowanej siatki ze stali nierdzewnej. Powtórzenie małych kółek, które tworzą nieregularny zaokrąglony pancerz, przez który przenika światło, generując piękne niuanse. Mikrokrajobraz wzgórz i dolin, świateł i cieni, który harmonijnie prezentuje się w każdym z modeli kolekcji, od lamp wiszących po ścienne. Charakterystyka techniczna (UE) Źródło światła: 230V - 50Hz: E14 LED Vintage - Max. 2x7 W 230V - 50Hz: E14 LED Standard - Max. 2x7 W 120V - 60Hz: E12 LED- Max. 2x7 W Sprawność energetyczna: od A++ do E (USA i CA) Źródło światła: 120V - 60Hz: E12 LED- Max. 2x7 W Kolory: Biały (BL), beżowy (BE), szary (G), ciemnoszary (T) i kolor niestandardowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek