SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa A By Arturo Alvarez Shio Zobacz większe

Lampa stołowa A By Arturo Alvarez Shio

KOD: 250sdSH02

ID: 115836

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArturo Álvarez
ProducentA By Arturo Alvarez
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
A By Arturo Alvarez Shio

Lampa stołowa ze sklejki

Projektant: Arturo Álvarez
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: SH02

Opis

Lampa stołowa Shio pokazuje oryginalne zastosowanie sklejki morskiej, ukazując piękno jej wnętrza zamiast powierzchni. Światło dostarczane przez lampę pochodzi z przestrzeni, które powstają po ostrożnym ułożeniu pasków tworzących jej okrągły kształt. Ciepło drewna i prostota linii sprawiają, że jest to wszechstronna kolekcja, która łatwo wtapia się w różne otoczenie.

Charakterystyka techniczna
(EU)
Źródło światła:
230V - 50Hz: 2GX13 — maks. 1x22 W
120V - 60Hz: 2GX13 - Max. 1x22 W
Sprawność energetyczna:
od A+ do B

(US & CA)
120V - 60Hz: 2GX13 - Max. 1x22 W

Kolory:
Biały (B), żółty (AM), wengè (WE)

Tagi

przez arturo alvarez, Shio, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z drewna, Lampy stołowe ze sklejki, Drewno konstrukcyjne Lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa A By Arturo Alvarez Shio

Lampa stołowa A By Arturo Alvarez Shio

Lampa stołowa Shio przedstawia oryginalne zastosowanie sklejki morskiej, ukazując piękno jej wnętrza zamiast powierzchni. Światło dostarczane przez lampę pochodzi z przestrzeni, które powstają po ostrożnym ułożeniu pasków tworzących jej okrągły kształt. Ciepło drewna i prostota linii sprawiają, że jest to kolekcja wszechstronna, która łatwo wtapia się w różne otoczenie. Właściwości techniczne (UE) Źródło światła: 230V - 50Hz: 2GX13 - Max . 1x22 W 120V - 60Hz: 2GX13 - Max. 1x22 W Sprawność energetyczna: od A+ do B (USA i CA) 120V - 60Hz: 2GX13 - Max. 1x22 W Kolory: Biały (B), żółty (AM), wengè (WE)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek