SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Pedrali Giravolta 1799 Zobacz większe

Lampa stołowa Pedrali Giravolta 1799

KOD: 250sd1799

ID: 115793

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantAlberto Basaglia
ProjektantBasaglia Rota Nodari
ProjektantNatalia Rota Nodari
ProducentPedrali
NagrodyEuropean Product Design Award™ - Winner
NagrodyIconic Awards Innovative Architecture - Winner
NagrodyMIAW - Muuuz International Awards
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Pedrali Giravolta

Lampa stołowa LED zewnętrzna bezprzewodowa

Projektant: Basaglia Rota Nodari, Alberto Basaglia, Natalia Rota Nodari
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2017
Kod produktu: 1799

Opis

Magnes w podstawie jako opcja umożliwia mocowanie oświetlenia na metalowych powierzchniach, równych ścianach. Wysokość 330 mm.

Giravolta to bezprzewodowe oświetlenie wyróżniające się nowoczesnym designem. Głównymi elementami są dwa krążki z tworzywa sztucznego, podstawa i dyfuzor LED, który obraca się o 360 stopni i kieruje światło, oraz łuk wykonany z wytłaczanego aluminium, który otacza dwa krążki, tworząc praktyczny uchwyt. Oprawa zawiera płytkę LED, baterię litową, urządzenie micro USB do ładowania oraz przycisk zasilania.

Basaglia Rota Nodari

Basaglia Rota Nodari - zdjęcie projektantaALBERTO BASAGLIA E NATALIA ROTA NODARI
„Il design non é opera d'arte, un unicum irripetibile. Il design é arte industrializzata. Espressione dell'azienda che l'ha prodotto. Projektowanie taryf dla każdego, kto zdobędzie wartość swojej azydencji, przechodząc przez jej produkty.”
Kontynuacja projektowania taryf oznacza, że ​​zrealizujesz owocny dialog z zaangażowanymi własnymi firmami, w ramach konkursu kreatywnego i kosztów produkcji, Natalia Alberto Rotaag Nodari od 1997 r. zrealizowano projekt dla architektury wewnętrznej i edylizacyjnej, ma również ustawione jedzenie, z realizacją projektu z linii prostej ma więcej cech, które są przydatne, a także chińska i ekonomiczna za chila produkt.

Alberto Basaglia

Alberto Basaglia - zdjęcie projektantaZ ich punktu widzenia projektowanie planu urbanistycznego, budynku czy lampy nie ma znaczenia. Zajmują się wszystkimi dziedzinami planowania, od urbanistyki przez architekturę, planowanie środowiskowe, projektowanie i projektowanie graficzne, zawsze starając się dogłębnie zbadać wszystkie szczegóły na każdym etapie: produkcję, marketing, komunikację i strategię firmy. Precyzja i rygor planowania to cele, do których dążą, dążąc do „usuwania”, „uproszczenia”, „optymalizacji” i jednocześnie „spersonalizowania” tego, co tworzą. Proces twórczy to ciągły dialog, który jest podstawą do wypowiedzenia krytycznych punktów projektu. Poza czterema rękami i dwoma mózgami, zawsze stymulujące jest znalezienie porozumienia między męskim i żeńskim punktem widzenia. Ich pierwsze doświadczenia projektowe miały miejsce w 1999 roku, kiedy stworzyli markę i kolekcję YDF, zdobywając pierwszą nagrodę w konkursie Young & Design. Działka również dla Lema, Rexite, BPA, Luxit, I TRE, Pedrali, Outlook, Diemmebi, Treca Interior, Casa Blitz, Progetti. Są dyrektorami artystycznymi YDF, Outlook Design Italia, Diemmebi Urbantime i Blitz Bovisa. Zaprojektowali system Boox dla Rexite, zdobywając nagrodę Good Design Award w Chicago Athenaeum.

Natalia Rota Nodari

Odznaczenia

Natalia Rota Nodari - zdjęcie projektantaZ ich punktu widzenia projektowanie planu urbanistycznego, budynku czy lampy nie ma znaczenia. Zajmują się wszystkimi dziedzinami planowania, od urbanistyki przez architekturę, planowanie środowiskowe, projektowanie i projektowanie graficzne, zawsze starając się dogłębnie zbadać wszystkie szczegóły na każdym etapie: produkcję, marketing, komunikację i strategię firmy. Precyzja i rygor planowania to cele, do których dążą, dążąc do „usuwania”, „uproszczenia”, „optymalizacji” i jednocześnie „spersonalizowania” tego, co tworzą. Proces twórczy to ciągły dialog, który jest podstawą do wypowiedzenia krytycznych punktów projektu. Poza czterema rękami i dwoma mózgami, zawsze stymulujące jest znalezienie porozumienia między męskim i żeńskim punktem widzenia. Ich pierwsze doświadczenia projektowe miały miejsce w 1999 roku, kiedy stworzyli markę i kolekcję YDF, zdobywając pierwszą nagrodę w konkursie Young & Design. Działka również dla Lema, Rexite, BPA, Luxit, I TRE, Pedrali, Outlook, Diemmebi, Treca Interior, Casa Blitz, Progetti. Są dyrektorami artystycznymi YDF, Outlook Design Italia, Diemmebi Urbantime i Blitz Bovisa. Zaprojektowali system Boox dla Rexite, zdobywając nagrodę Good Design Award w Chicago Athenaeum.
ICONIC AWARDS Innovative Architecture - Winner

ICONIC AWARDS Innovative Architecture - Winner

European Product Design Award™ - Winner

European Product Design Award™ - Winner

MIAW - Muuuz International Awards

MIAW - Muuuz International Awards

Filmy

Tagi

Pedrali, Basaglia Rota Nodari, Alberto Basaglia, Natalia Rota Nodari, Giravolta, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy stołowe zewnętrzne, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampa stołowa zewnętrzna, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy biurkowe, Regulowane lampy stołowe, Bezprzewodowe lampy stołowe, Lampy stołowe z ładowaniem przez USB; Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe zewnętrzne, Metalowe lampy stołowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy stołowe LED, Zewnętrzne lampy stołowe bezprzewodowe; Regulowane zewnętrzne lampy stołowe; Lampy stołowe Direct Light Outdoor, Lampy stołowe zewnętrzne z ładowaniem przez USB; Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy biurkowe, Metalowe lampy biurkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Pedrali Giravolta 1799

Lampa stołowa Pedrali Giravolta 1799

Magnes w podstawie jako opcja umożliwia mocowanie oświetlenia na metalowych powierzchniach, równych ścianach. Wysokość 330 mm. Giravolta to bezprzewodowe oświetlenie wyróżniające się nowoczesnym designem. Głównymi elementami są dwa krążki z tworzywa sztucznego, podstawa i dyfuzor LED, który obraca się o 360 stopni i kieruje światło, oraz łuk wykonany z wytłaczanego aluminium, który otacza dwa krążki, tworząc praktyczny uchwyt. Oprawa zawiera płytkę LED, baterię litową, urządzenie micro USB do ładowania oraz przycisk zasilania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek