SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa De Padova Firefly Zobacz większe

Lampa stołowa De Padova Firefly

KOD: 250sddepadovafirefly

ID: 115791

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlexander Åhnebrink
ProducentDe Padova
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
De Padova Firefly

Bezprzewodowa lampa podłogowa LED

Projektant: Alexander Åhnebrink
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2016

Opis

Wielofunkcyjna przenośna lampa z akumulatorem. 
Zewnętrzny klosz z przezroczystego szarego dmuchanego szkła i klosz wewnętrzny z trawionego kwasem szkła. Skórzany futerał z chromowanymi sprzączkami. 
Podstawa LED z czarnego termoplastu. Lampa LED o mocy 3 W. Lampę można włączać i wyłączać, po prostu przechylając ją o około 30° lub przesuwając w poziomie. 
Akumulator przez port micro USB 2.0, autonomia przy pełnej mocy przez około 3 godziny. W przypadku braku prądu włącza się oświetlenie awaryjne. 
Uwaga: Przed pierwszym użyciem lampy należy ładować baterię przez co najmniej 16 godzin. 
Ładowarka w zestawie.

Alexander Åhnebrink

Alexander Åhnebrink - zdjęcie projektantaPochodzący z Göteborga w Szwecji, Alexander przeniósł się do Londynu w 1997 roku, gdzie w 2002 roku ukończył Central Saint Martins College of Art & Design.
Później tego samego roku przeniósł się do Mediolanu we Włoszech, aby pracować dla wielokrotnie nagradzanego Atelier Bellini doradztwo w zakresie projektowania i innowacji założone przez Mario i Claudio Bellini.
Jako współkierownik studia zarządzał zespołem projektowym i jego projektami dla różnych światowych liderów branży projektowej, w tym Waltera Knolla, Steelcase, Driade,
Poltrona Frau, Thonet, JVC i Vitra.
W 2009 roku założył Aå Design, agencję kreatywną zajmującą się projektowaniem produktów, projektowaniem wnętrz i komunikacją wizualną, takimi jak: gama audio dla The+Audio, projektowanie salonów 3M experience w Sztokholm i Kopenhaga, a także kierownictwo artystyczne dla światowych liderów w branży mody we współpracy ze Studio Berg z Mediolanu/Sztokholmu.
Po przeprowadzce do Chin w 2013 roku, aby podjąć pracę w zespole projektowym ds. innowacji w firmie elektronicznej z siedzibą w Pekinie c gigant Lenovo, Alexander obecnie kieruje działem kreatywnym w Sparks Industries w Szanghaju.

Filmy

Tagi

DE PADOWA, Alexander Åhnebrink, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Skórzane lampy stołowe, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Bezprzewodowe lampy stołowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa De Padova Firefly

Lampa stołowa De Padova Firefly

Wielofunkcyjna przenośna lampa z akumulatorem. Zewnętrzny klosz z przezroczystego szarego dmuchanego szkła i klosz wewnętrzny ze szkła trawionego kwasem. Skórzany futerał z chromowanymi sprzączkami. Podstawa LED z czarnego termoplastu. Lampa LED o mocy 3 W. Lampę można włączać i wyłączać, przechylając ją o około 30° lub przesuwając w poziomie. Akumulator przez port micro USB 2.0, autonomia przy pełnej mocy przez około 3 godziny. W przypadku braku prądu włącza się oświetlenie awaryjne. Uwaga: Przed pierwszym użyciem lampy należy ładować baterię przez co najmniej 16 godzin. Ładowarka w zestawie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek