SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Fabbian Vicky Zobacz większe

Lampa stołowa Fabbian Vicky

KOD: 250sdfabbianvicky

ID: 115744

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantStudio Roger Zanon
ProducentFabbian
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 382.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fabbian Vicky

Kryształowa lampa stołowa

Projektant: Studio Roger Zanon
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

informacje techniczne:
- Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi przez normy rosyjskie.
- Klasa II: Podwójna izolacja i/lub wzmocniona izolacja w każdej części i bez urządzeń naziemnych.
- Ochrona przed wnikaniem ciał stałych większych niż 12 mm.
Brak ochrony przed wnikaniem wody.
- Podwójny przełącznik on-off

VICKY - Dyfuzory są z kryształu, a konstrukcja z polerowanego chromu. Lampy stołowe posiadają klosz z tkaniny w kolorze białym lub czarnym oraz podwójne źródło światła, a co za tym idzie podwójny włącznik światła.

Kolekcja składa się z lamp wiszących, stołowych, ściennych i sufitowych do użytku w pomieszczeniach. Dyfuzory są z kryształu, a struktury z polerowanego chromu. Lampy stołowe posiadają klosz z tkaniny w kolorze białym lub czarnym oraz podwójne źródło światła, a co za tym idzie podwójny włącznik światła. We wszystkich modelach możliwe jest zamontowanie szkła do góry nogami, aby zapewnić swobodę projektowania.
Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami halogenowymi.

Filmy

Tagi

Fabbian, Studio Rogera Zanona, Wiktoria, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Kryształowe lampy stołowe, Halogenowe lampy stołowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Fabbian Vicky

Lampa stołowa Fabbian Vicky

informacje techniczne: - Gost R EAC: Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi przez rosyjskie normy. - Klasa II: Podwójna izolacja i/lub izolacja wzmocniona w każdej części i bez uziemienia. - Ochrona przed wnikaniem ciał stałych większych niż 12 mm. Brak ochrony przed wnikaniem wody. - Podwójny przełącznik on-off VICKY - Nawiewniki są z kryształu natomiast struktura jest w polerowanym chromie. Lampy stołowe posiadają klosz z tkaniny w kolorze białym lub czarnym oraz podwójne źródło światła, a co za tym idzie podwójny włącznik światła. Kolekcja składa się z lamp wiszących, stołowych, ściennych i sufitowych do wnętrz posługiwać się. Dyfuzory są z kryształu, a struktury z polerowanego chromu. Lampy stołowe posiadają klosz z tkaniny w kolorze białym lub czarnym oraz podwójne źródło światła, a co za tym idzie podwójny włącznik światła. We wszystkich modelach możliwe jest zamontowanie szkła do góry nogami, aby zapewnić swobodę projektowania. Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami halogenowymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek