SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Thonet Lum 50 Zobacz większe

Lampa stołowa Thonet Lum 50

KOD: 250sdthonetlum50

ID: 115730

Rok produkcji2010
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantUlf Möller
ProducentThonet
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Thonet Lum

Stalowa lampa stołowa LED

Projektant: Ulf Möller
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2010

Opis

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii LED oprawa LUM gwarantuje jasne i doskonałe odwzorowanie kolorów. Formalnie oprawa jest zredukowana do minimum; jest elegancki i użyteczny na wiele sposobów. Produkt oferuje mnóstwo wyrafinowanych technologii: wysoką skuteczność świetlną, wyjątkowo niskie zużycie energii i ciepłe światło do czytania. Można ją włączać i wyłączać za pomocą czujnika dotykowego, ściemniać i zapamiętywać ostatnie ustawienie (funkcja pamięci). Dodatkowo posiada wyłącznik czasowy (światło automatycznie wyłącza się po 4 godzinach) oraz lampkę nocną, która otula delikatnym światłem tylko ramę. Obracając pionowy wspornik światła, kierunek światła można zmieniać w zakresie do 340°.

Ulf Möller

Ulf Möller - zdjęcie projektantaArchitekt urodził się w 1969 roku w Kassel i studiował architekturę i urbanistykę w Wyższej Szkole Technicznej TH Darmstadt. Już podczas studiów Ulf Möller otworzył własną pracownię i realizował różne obiekty zorientowane na design. W 1998 roku dołączył do biura architektonicznego Coordes Möller+Partner w Kassel, które zajmuje się budownictwem mieszkalnym i przemysłowym w Niemczech i za granicą. W 2005 roku Ulf Möller przejął biuro architektoniczne Möller+Partner i od tego czasu koncentruje się na architekturze, projektowaniu wnętrz i projektowaniu.

Filmy

Tagi

Thonet, Ulfa Möllera; Lum, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Wzornictwo Lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa stołowa Thonet Lum 50

Lampa stołowa Thonet Lum 50

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii LED oprawa LUM gwarantuje jasne i doskonałe odwzorowanie kolorów. Formalnie oprawa jest zredukowana do minimum: jest elegancka i użyteczna na wiele sposobów. Produkt oferuje mnóstwo wyrafinowanych technologii: wysoką skuteczność świetlną, wyjątkowo niskie zużycie energii i ciepłe światło do czytania. Można ją włączać i wyłączać za pomocą czujnika dotykowego, ściemniać i zapamiętywać ostatnie ustawienie (funkcja pamięci). Dodatkowo posiada wyłącznik czasowy (światło automatycznie wyłącza się po 4 godzinach) oraz lampkę nocną, która otula delikatnym światłem tylko ramę. Obracając pionowy wspornik światła, kierunek światła można zmieniać w zakresie do 340°.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek