SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Fontanaarte Volée Zobacz większe

Lampa stołowa Fontanaarte Volée

KOD: 250sdfontanaartevolée

ID: 115469

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantOdo Fioravanti
ProducentFontanaarte
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 362.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fontanaarte Volée

Lampa stołowa LED

Projektant: Odo Fioravanti
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2015

Opis

Volée jest wynikiem refleksji nad ewolucją stylu życia i pracy, a w konsekwencji nad zmieniającym się wykorzystaniem dedykowanych narzędzi, od mebli po oświetlenie i akcesoria obecne w miejscach pracy.
A Tablica LED nowej generacji generuje miękkie, regulowane światło, które rozchodzi się przez nasze ręce i na powierzchnię roboczą, zapewniając duży komfort wizualny. System Time Out automatycznie wyłącza lampę po 8 godzinach pracy.
Naprężenie mechanizmów równoważących z ukrytymi sprężynami zapewniają stalowe druty pokryte kolorowym polimerem, który nadaje tej lampie wyrafinowany styl akcesorium meblowego. Naprzemienna racjonalność i forma, cylindryczne i sferyczne sekcje wyrzeźbione przez płaskie powierzchnie i miękkie krzywizny to cechy, które sprawiają, że ta lampa nadaje się do każdego otoczenia, z całą niedopowiedzeniem i praktycznością typową dla narzędzi roboczych, jednocześnie dodając przyjemny akcent dekoracyjny. Lampa posiada wytłaczane aluminiowe pręty konstrukcyjne, złącza z odlewanego ciśnieniowo aluminium oraz mechaniczne druty ze stali z kolorową powłoką. Jest dostarczany z podstawą, stołem lub mocowaniem ściennym, wszystkie pomalowane na ten sam kolor co korpus lampy. Dostępne w czterech różnych wykończeniach z matową farbą w kolorze białym, szarym, czarnym i żółtym.

Źródło światła LED / 2700K / 800Lm / 100-230V / CRI 92 / MULTI PLUG / 3 KROKI WŁĄCZONE ŚCIEMNIACZ DO PŁYTY
Kolor: jasnoszary
Model: ramię 52 cm z podstawą

Odo Fioravanti

Odo Fioravanti - zdjęcie projektantaStudiował wzornictwo przemysłowe na Wydziale Projektowym Politechniki Mediolańskiej. Od 2003 roku pracuje jako projektant przemysłowy, eksperymentując również z projektowaniem graficznym i wystawienniczym, z silną wolą łączenia różnych dziedzin designu w ciągłą materię.
Jego projekty otrzymały prestiżowe nagrody za wzornictwo, odkąd stworzył Odoardo Fioravanti Design Studio. Prowadził wykłady w wielu szkołach i akademiach projektowania: Politechnika Mediolańska, Uniwersytet San Marino, Akademia Domus, Istituto Marangoni, NABA, SPD Scuola Politecnica di Design. Jego obiekty były prezentowane na wielu wystawach międzynarodowych. W 2010 roku Muzeum Designu Triennale di Milano zaprezentowało jego osobistą wystawę „Industrious Design”.
W 2011 roku zdobył Compasso d'Oro Prize ADI z drewnianym krzesłem Frida autorstwa Pedrali.
On pracuje również jako niezależny dziennikarz dla magazynów poświęconych projektowaniu, próbując odkrywać i zmieniać granice projektowania jako dyscypliny.

Filmy

Tagi

FontanaArte, Odo Fioravanti, Volée, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Wytłaczane aluminium Lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Z lampami stołowymi z ramieniem wahadłowym; Lampy biurkowe, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy biurkowe, Metalowe lampy biurkowe, Lampy biurkowe z ekstrudowanego aluminium

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Fontanaarte Volée

Lampa stołowa Fontanaarte Volée

Volée jest wynikiem refleksji nad ewolucją stylów życia i pracy, a w konsekwencji nad zmieniającym się wykorzystaniem dedykowanych narzędzi, od mebli po oświetlenie i akcesoria obecne w miejscach pracy. Tablica LED nowej generacji generuje miękkie, regulowane światło, które rozchodzi się przez nasze ręce i na powierzchnię roboczą, zapewniając duży komfort wizualny. System Time Out automatycznie wyłącza lampę po 8 godzinach pracy. Naprężenie mechanizmów równoważących z ukrytymi sprężynami zapewniają stalowe druty pokryte kolorowym polimerem, który nadaje tej lampie wyrafinowany styl akcesorium meblowego. Naprzemienna racjonalność i forma, cylindryczne i sferyczne sekcje wyrzeźbione przez płaskie powierzchnie i miękkie krzywizny to cechy, które sprawiają, że ta lampa nadaje się do każdego otoczenia, z całą niedopowiedzeniem i praktycznością typową dla narzędzi roboczych, dodając jednocześnie przyjemny, dekoracyjny akcent. Lampa posiada wytłaczane aluminiowe pręty konstrukcyjne, złącza z odlewanego ciśnieniowo aluminium oraz mechaniczne druty ze stali z kolorową powłoką. Jest dostarczany z podstawą, stołem lub mocowaniem ściennym, wszystkie pomalowane na ten sam kolor co korpus lampy. Dostępny w czterech różnych wykończeniach z matową farbą w kolorze białym, szarym, czarnym i żółtym. Źródło światła LED / 2700K / 800Lm / 100-230V / CRI 92 / MULTI PLUG / ŚCIEMNIACZ 3 STOPNI Kolor: jasnoszary Model: ramię 52 cm z podstawą

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek