SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Cantiero Étoile Night Zobacz większe

Lampa stołowa Cantiero Étoile Night

KOD: 250sdET LAMP2

ID: 115320

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArbet Design
ProducentCantiero
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cantiero Étoile Night

Lampka nocna w kolorze srebrnym

Projektant: Arbet Design
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: ET LAMP2

Opis

Lampa średnia, wykończenie w kolorze srebrnym. H. 90

Kolekcja mebli wykonana według oryginalnego projektu Arbet Design z litego drewna i wykończenia w kolorze prawdziwego srebra.

Tagi

Cantiero, ÉTOILE Noc, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu klasycznym; Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe Silver Leaf, Lampki nocne

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek