SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Atmosphera Talk Zobacz większe

Lampa stołowa Atmosphera Talk

KOD: 250sdTL.TL

ID: 115053

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProducentAtmosphera
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Atmosphera Talk

Zewnętrzna lampa stołowa LED aluminiowa

Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: TL.TL

Dane techniczne

ø 28 mm h 66 mm | 6 kg

Opis

Talk to aluminiowa lampa stołowa ogrodowa LED.

Doświadczenie projektowe i staranny projekt ożywiają sugestywne uzupełnienie oświetlenia o czystym i eleganckim wyglądzie, zaprojektowane do tworzenia nowych gier światło i cień w pokojach i inspirowane fantastycznymi mikrofonami z lat 60-tych. TALK to nowa, w 100% wodoodporna lampa, łatwa w transporcie i wszechstronna. Rama zawierała układ elektryczny i przeciwwagę.
Konstrukcja i detale z aluminium malowanego proszkowo w kolorze Teak Effect Alluminium (nowe wykończenie 2019). Nadaje się do przebywania na zewnątrz. Aluminiowy klosz ma efekt jasności.
E27 Max moc 1 x MAX 40W E27 IAG lub 10 W Led 110 x 50 mm max.

Tagi

Atmosfera, Rozmowa, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy stołowe zewnętrzne, lampa stołowa, Lampa stołowa zewnętrzna, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe zewnętrzne, Metalowe lampy stołowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy stołowe LED, Indirect Light Outdoor lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Atmosphera Talk

Lampa stołowa Atmosphera Talk

Talk to aluminiowa lampa LED na stół ogrodowy. Doświadczenie projektowe i staranny projekt ożywiają sugestywne uzupełnienie świetlne o czystym i eleganckim designie, zaprojektowane z myślą o tworzeniu nowych gier światła i cień w pokojach i inspirowany fantastycznymi mikrofonami z lat 60-tych. TALK to nowa, w 100% wodoodporna lampa, łatwa w transporcie i wszechstronna. Rama zawierała układ elektryczny i przeciwwagę. Pomalowana proszkowo aluminiowa konstrukcja i detale w kolorze Teak Effect Alluminium (nowe wykończenie 2019). Nadaje się do przebywania na zewnątrz. Aluminiowy klosz ma efekt jasności. E27 Max moc 1 x MAX 40W E27 IAG lub 10 W Led 110 x 50 mm max.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek