SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Boca Do Lobo Lapiaz Zobacz większe

Lampa stołowa Boca Do Lobo Lapiaz

KOD: 250sdbocadolobolapiaz

ID: 115048

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentBoca Do Lobo
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca Do Lobo Lapiaz

Lampa stołowa z podstawą ze stali nierdzewnej i mosiężnymi detalami

Rodzaj: Lampa stołowa

Dane techniczne

40 mm | 15,8 cala wys. 91 mm | 35,8 in
klosz: ø 40 mm | 15,8 cala wys. 45 mm | 17,7 w
korpus: szer. 15 mm | 5,9 cala gł. 15 mm | 5,9 cala wys. 40 mm | 15,8 cala

Opis

Lampa stołowa Lapiaz przenosi wyjątkowy kunszt i design na nowy wymiar. Odnajdując piękno w najbardziej nieoczekiwanych miejscach, ten współczesny projekt inspirowany jest autentycznymi formacjami krasowymi powstałymi w wyniku rozpuszczania powierzchni, zamrażania skał dolomitowych.
Ta lampa stołowa ma cylindryczną podstawę ze stali nierdzewnej o organicznym charakterze uzyskanym dzięki ręcznemu montażowi złoty mosiądz.
Bardzo pożądany klasyczny element oświetleniowy, idealny do nowoczesnych pokoi, luksusowych sypialni.

CECHY PRODUKTU
Współczesna lampa stołowa z cylindryczną podstawą ze stali nierdzewnej, elementami z organicznego polerowanego mosiądzu i zaokrąglonym kloszem.

SZTUKA I TECHNIKI
Mosiądz młotkowany.

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
stal nierdzewna, polerowany mosiądz młotkowany, mosiądz polerowany, cień.

dostosowanie
na zamówienie dostępne są rozmiary i wykończenia.

CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA
Wysuszyć szmatką.

Filmy

Tagi

Boca do Lobo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali, Lampki nocne, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Boca Do Lobo Lapiaz

Lampa stołowa Boca Do Lobo Lapiaz

Lampa stołowa Lapiaz przenosi wyjątkowy kunszt i design na nowy wymiar. Odnajdując piękno w najbardziej nieoczekiwanych miejscach, ten współczesny projekt inspirowany jest autentycznymi formacjami krasowymi powstałymi w wyniku rozpuszczania powierzchni, zamrażania skał dolomitowych. Ta lampa stołowa ma cylindryczną podstawę ze stali nierdzewnej o organicznym charakterze uzyskanym dzięki ręcznemu montażowi złoty mosiądz. Bardzo pożądany klasyczny element oświetleniowy, idealny do nowoczesnych, luksusowych sypialni. CECHY PRODUKTU Współczesna lampa stołowa z cylindryczną podstawą ze stali nierdzewnej, organicznymi polerowanymi elementami z mosiądzu i zaokrąglonym kloszem. SZTUKA I TECHNIKI Mosiądz młotkowany. MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA Stal nierdzewna, mosiądz młotkowany polerowany, mosiądz polerowany, klosz. DOSTOSOWANIE Dostępne są niestandardowe rozmiary i wykończenia. CZYSTOŚĆ I PIELĘGNACJA Suche ściereczki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek