SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Marzais Créations Polo Zobacz większe

Lampa stołowa Marzais Créations Polo

KOD: 250sdmarzaiscréationspolo

ID: 115044

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJean Paul Marzais
ProducentMarzais Créations
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Marzais Créations Polo

Lampka nocna LED

Projektant: Jean Paul Marzais
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

wys. 52 mm x szer. 28 mm
abażur wys. 21,5 x gł. 22,5 mm

Opis

Lampa stołowa „Polo” Zaprojektowana przez JP Marzais.
Klosz - Dmuchane szkło, lakierowana metalowa podstawa, przewód elektryczny 1,5 m z czarnej tkaniny, wyposażony w włącznik nożny wł./wył.

E27 - 1 x 7 W led
Nr ref. Klosz czarny przydymiony - biały opalizujący
Nr ref. Czarna matowa podstawa - matowa biała podstawa

Jean Paul Marzais

Jean Paul Marzais - zdjęcie projektantaJean-Paul Marzais twierdzi, że projekt jest wyrafinowany i trzeźwy. Jego kreacje zajmują przestrzeń, aby stworzyć obszar spokoju i spokoju, uczucie ciszy rozprzestrzenia się tam, gdzie prawda ożywa.
Jest zainteresowany stworzeniem nowego sposobu rozeznawania, w hojnym i bardzo drogim stylu. Kłamstwo dba zarówno o równowagę estetyczną swoich dzieł, jak o produkcję, którą śledzi z ciekawością, entuzjazmem i dokładnością. Używa rurek stalowych, które harmonijnie zestawia z naturalnym lub lakierowanym drewnem. Według niego jakość wykonania przedmiotu nadaje mu ponadczasową wartość.

Tagi

Marzais Creations, Jana Pawła Marzaisa; polo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampki nocne, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe z ramieniem stałym

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Lampa stołowa Marzais Créations Polo

Lampa stołowa Marzais Créations Polo

Lampa stołowa „Polo” Zaprojektowana przez JP Marzais. Abażur - Dmuchane szkło, lakierowana metalowa podstawa, przewód elektryczny 1,5 m z czarnej tkaniny, wyposażony w włącznik nożny włącz/wyłącz. E27 - 1 x 7 W led Ref. Klosz czarny przydymiony - biały opalizujący Ref. Czarna matowa podstawa - biała matowa podstawa

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek