SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Vesoi Wl 130 Zobacz większe

Lampa stołowa Vesoi Wl 130

KOD: 250sdwl 50/lp

ID: 114917

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentVesoi
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vesoi Wl 130

Aluminiowa lampa stołowa LED ze stałym ramieniem

Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2016
Kod produktu: wl 50/lp

Dane techniczne

35x45 mm

Opis

Wl 130 to oprawa stołowa z aluminium malowanego na kolor czarny lub biały.

Dane techniczne: Led 5w 24V 600lm 3000K - 230V.

Wl 130 - ( bbb222) zmniejsz pozory: najprostszy sposób do maksimum. Oprawy stołowe, podłogowe, ścienne o konstrukcji aluminiowej, lakierowane. Moduł led i włącznik/wyłącznik dotykowy, ściemniacz na konstrukcji. Dostępna również w wersji E27 z opcjonalnym mlecznym kloszem PMMA.

Filmy

Tagi

Wesoj, Wl 130; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampki nocne, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe z ramieniem stałym, Lampy biurkowe, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy biurkowe, Metalowe lampy biurkowe, produkcja, oświetlenie, oświetlenie włoskie, kultowy, wyprodukowane we Włoszech, Wykonany ręcznie, przemysł oświetleniowy, oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie dekoracyjne, wnętrze, Dom, kontrakt

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Vesoi Wl 130

Lampa stołowa Vesoi Wl 130

Wl 130 to oprawa stołowa z aluminium malowanego na kolor czarny lub biały. Cechy techniczne: Led 5w 24V 600lm 3000K - 230V. Wl 130 - zmniejsz wygląd: najprostszy sposób na maksimum. Oprawy stołowe, podłogowe, ścienne o konstrukcji aluminiowej, lakierowane. Moduł led i włącznik/wyłącznik dotykowy, ściemniacz na konstrukcji. Dostępna również w wersji E27 z opcjonalnym mlecznym kloszem PMMA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek