SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Fabbian Turny Zobacz większe

Lampa stołowa Fabbian Turny

KOD: 250sdfabbianturny

ID: 114895

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEmo Design
ProducentFabbian
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 130.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fabbian Turny

Bezprzewodowa lampa stołowa LED z ABS

Projektant: Emo Design
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2021

Opis

Turny, zaprojektowana przez Emo Design, to przenośna i ładowalna lampa stworzona do użytku kontraktowego. 
Wychodząc z pomysłu projektanta, aby koncepcja latarki stała się ikoniczna, przekształciła się w obiekt, który dostosowuje się do wszystkich środowisk, aby przede wszystkim zaspokoić potrzeby hoteli i restauracji. Stopień ochrony IP54 pozwala na stosowanie go nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz, takich jak patio, ogrody i tarasy. 
Rozkloszowana forma, w której został pomyślany w zabawny sposób, pozwala mu działać nawet po odwróceniu do góry nogami. Interakcja z Turny jest zachęcana przez modułową funkcję wyłączania, włączania i ściemniania, która działa za jednym dotknięciem. Ponadto żywotność baterii wynosi do 6 godzin przy 100% i 11 godzin przy 50%.

Turny to lampa stołowa dostępna w kolorze białym, antracytowym, piaskowym beżowym, trawiastej zieleni, fioletowo-czerwonym, niebieskim Amalfi lub antyczny róż. Klosz jest wykonany z opalizującego PMMA (polimetakrylanu metylu), podczas gdy podstawa i korpus są wykonane z ABS, odpornego na wstrząsy i detergenty.
Źródło LED jest bardzo wydajne. Turny integruje dotykowy system ściemniania.

Emo Design

Emo Design - zdjęcie projektantaŁukasz Bertoli jest doświadczonym włoskim projektantem przemysłowym, pracował dla najbardziej znanych firm konsultingowych w Austrii i we Włoszech. Projektował produkty dla wiodących firm z branży elektroniki użytkowej, sprzętu sportowego i mebli miejskich. Wraz ze specjalistą ds. marketingu i zarządzania kontem Carlo Ciciliot założyli w 2008 roku firmę doradczą Emo design.

Filmy

Tagi

Fabbian, Projektowanie emo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Plastikowe lampy stołowe, ABS Lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Bezprzewodowe lampy stołowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Fabbian Turny

Lampa stołowa Fabbian Turny

Turny , zaprojektowana przez Emo Design, to przenośna i ładowalna lampa wynaleziona do użytku kontraktowego. Wychodząc z pomysłu projektanta, aby koncepcja latarki stała się ikoniczna, przekształciła się w obiekt, który dostosowuje się do wszystkich środowisk przede wszystkim zaspokajać potrzeby hoteli i restauracji. Stopień ochrony IP54 pozwala na używanie go nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz, takich jak tarasy, ogrody i tarasy. Rozkloszowana forma, w której została pomyślana, pozwala jej działać nawet po odwróceniu do góry nogami. Interakcja z Turny jest zachęcana przez modułową funkcję wyłączania, włączania i ściemniania, która działa za jednym dotknięciem. Ponadto żywotność baterii wynosi do 6 godzin przy 100% i 11 godzin przy 50%. Turny to lampa stołowa dostępna w kolorze białym, antracytowym, piaskowym beżowym, trawiastym, fioletowym czerwonym, Amalfi niebieskim lub antyczny róż. Klosz jest wykonany z opalizującego PMMA (polimetakrylanu metylu), a podstawa i korpus z ABS, odpornego na wstrząsy i detergentu. Źródło LED jest bardzo wydajne. Turny integruje dotykowy system ściemniania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek