SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Örsjö Baklava Zobacz większe

Lampa podłogowa Örsjö Baklava

KOD: 250sdörsjöbaklava

ID: 114800

Rok produkcji2012
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantClaesson Koivisto Rune
ProducentÖrsjö
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Örsjö Baklava

Lampa podłogowa

Projektant: Claesson Koivisto Rune
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2012

Opis

BAKLAVA Lampa podłogowa - Unikalny odcień Baklava przypomina cienkie warstwy tureckiego ciasta, stąd nazwa.
Trójwarstwowy klosz został skonstruowany tak, aby dolna część świeciła różnymi kolorami .
Dane elektryczne: Klasa II IP20.
Opis: Biała ramka. Potrójny klosz w kolorze złamanej bieli. Klosz zmienia kolor przy włączonym świetle.
Podłączenie: przewód 2,4 m z włącznikiem podłogowym i wtyczką.
Źródło światła: 1x20W świetlówka E27.

Claesson Koivisto Rune

Claesson Koivisto Rune - zdjęcie projektantaClaesson Koivisto Rune to szwedzka firma architektoniczna założona w Sztokholmie w 1995 roku przez Mårtena Claessona, Eero Koivisto i Olę Rune. Rozpoczęte jako firma architektoniczna, obecnie jest uznanym na całym świecie, multidyscyplinarnym biurem z równym naciskiem zarówno na architekturę, jak i projektowanie.
Claesson Koivisto Rune było pierwszym szwedzkim biurem, które wystawiało się w międzynarodowej sekcji w Wenecji Biennale Architektury w 2004 r. Biuro otrzymało szereg nagród i wyróżnień, w tym prestiżową Red Dot w pięciu różnych kategoriach oraz Projektant Roku Elle Décor Italia, 2011 i 2014. 2020 Projektant Wnętrz Roku, Elle Deco Japonia.
Projekty Claessona Koivisto Rune znajdują się w kolekcjach międzynarodowych marek, takich jak Arflex, Boffi, Cappellini, Fontana Arte, Paola Lenti, Time & Style czy Wästberg. Niedawnym przykładem ich architektury jest hotel K5 w Tokio. 400-stronicowa monografia architektoniczna została opublikowana przez Birkhäuser w Bazylei w 2020 r.

Tagi

Örsjö, Runa Claessona Koivisto, Bakława, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z tkaniny, Fluorescencyjne lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa podłogowa Örsjö Baklava

Lampa podłogowa Örsjö Baklava

BAKLAVA Lampa podłogowa - Unikalny odcień Baklava przypomina cienkie warstwy tureckiego ciasta, stąd nazwa. Trójwarstwowy klosz został skonstruowany tak, aby dolna część świeciła w różnych kolorach. Dane elektryczne: Klasa II IP20. Opis: Biała ramka. Potrójny klosz w kolorze złamanej bieli. Klosz zmienia kolor przy włączonym świetle. Połączenie: przewód 2,4 m z włącznikiem podłogowym i wtyczką. Źródło światła: 1x20W świetlówka E27.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek