SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Örsjö Aria Zobacz większe

Lampa podłogowa Örsjö Aria

KOD: 250sdörsjöaria

ID: 114768

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantClaesson Koivisto Rune
ProducentÖrsjö
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Örsjö Aria

Fluorescencyjna lampa podłogowa

Projektant: Claesson Koivisto Rune
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

ARIA Lampa podłogowa - Elegancka lampa podłogowa zaprojektowana dla Operakällaren w Sztokholmie, kiedy została odnowiona na początku 2000 roku. Nawet nazwa Aria kojarzy się z „Operą”-källaren.
Dane elektryczne: Klasa II IP20.
Opis: Stal nierdzewna lub metal emaliowany na czarno. Klosz z białej lub czarnej tkaniny siatkowej.
Podłączenie: przewód przezroczysty 2,5 m z wtyczką.
Źródło światła: 1x15W E27 świetlówka.

Claesson Koivisto Rune

Claesson Koivisto Rune - zdjęcie projektantaClaesson Koivisto Rune to szwedzka firma architektoniczna założona w Sztokholmie w 1995 roku przez Mårtena Claessona, Eero Koivisto i Olę Rune. Rozpoczęte jako firma architektoniczna, obecnie jest uznanym na całym świecie, multidyscyplinarnym biurem z równym naciskiem zarówno na architekturę, jak i projektowanie.
Claesson Koivisto Rune było pierwszym szwedzkim biurem, które wystawiało się w międzynarodowej sekcji w Wenecji Biennale Architektury w 2004 r. Biuro otrzymało szereg nagród i wyróżnień, w tym prestiżową Red Dot w pięciu różnych kategoriach oraz Projektant Roku Elle Décor Italia, 2011 i 2014. 2020 Projektant Wnętrz Roku, Elle Deco Japonia.
Projekty Claessona Koivisto Rune znajdują się w kolekcjach międzynarodowych marek, takich jak Arflex, Boffi, Cappellini, Fontana Arte, Paola Lenti, Time & Style czy Wästberg. Niedawnym przykładem ich architektury jest hotel K5 w Tokio. 400-stronicowa monografia architektoniczna została opublikowana przez Birkhäuser w Bazylei w 2020 r.

Tagi

Örsjö, Runa Claessona Koivisto, aria, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy podłogowe, Fluorescencyjne lampy podłogowe, Lampy podłogowe Direct Light

Napisz opinię

Lampa podłogowa Örsjö Aria

Lampa podłogowa Örsjö Aria

Lampa podłogowa ARIA - Elegancka lampa podłogowa zaprojektowana dla Operakällaren w Sztokholmie, kiedy została odnowiona na początku 2000 roku. Już sama nazwa Aria kojarzy się z „Operą”-källaren. Dane elektryczne: Klasa II IP20. Opis: Stal nierdzewna lub metal emaliowany na czarno. Klosz z tkaniny siateczkowej w kolorze białym lub czarnym. Podłączenie: przewód przezroczysty 2,5 m z wtyczką. Źródło światła: świetlówka 1x15W E27.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek