SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Il Fanale Bon Ton N9 Zobacz większe

Lampa podłogowa Il Fanale Bon Ton N9

KOD: 250sdilfanalebontonn9

ID: 114704

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCristina Celestino
ProducentIl Fanale
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Il Fanale Bon Ton

Aluminiowa lampa podłogowa

Projektant: Cristina Celestino
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

BON TON N9 to aluminiowa lampa podłogowa z drewnianymi wstawkami. Dostępne w różnych kolorach.

Charakterystyka elektryczna
3xMAX 30W E14
240V
A++/E
IP20
Klasa I

Kolory
MOSIĄDZ - RÓŻOWY, MOSIĄDZ - SZARY, MOSIĄDZ - BIAŁY, MOSIĄDZ - JASNO NIEBIESKI, MOSIĄDZ - ŻÓŁTY
Materiał
MALOWANE ALUMINIUM

W tym kreatywnym projekcie proste kształty i różne materiały nakładają się na siebie do projektowania lamp przeznaczonych na biżuterię. Pofalowane detale z drewna dębowego, różne objętości dyfuzora sprytnie odmienione w licznych pastelowych odcieniach oraz naturalny mosiężny, zamykający łuk sprawiły, że Bon Ton stał się obiektem kultowym.

Cristina Celestino

Cristina Celestino - zdjęcie projektantaCristina Celestino nasce nel 1980 a Pordenone. W 2005 roku otrzymałem laurea a pieni voti w Architettura na IUAV di Venezia. Współpracuj z różnymi studiami architektonicznymi we wszystkich Włoszech, z pracowniami architektonicznymi Carmassi i Firenze, aby móc oglądać swoją architekturę wewnętrzną i projektową, współpracować z innymi architektami z Sawaya i Moroni.
Milano dal 2009, sviluppa dall'anno sukcesywnie w produkcji arredi i lampade pod nazwą „ATTICO”. Cristina jest jednym z naszych skoncentrowanych projektów osobistych i kolekcji opartych na ryżu. Dopo raz pierwszy na Fuori Salone 2010, w 2011 roku został wybrany do udziału w Salone Satellite. Twórcy Attico, którzy przyszli do akcji w tej sytuacji, w której mogą wystąpić problemy związane z dodatkami do pracy. Otrzymuję informacje o statystyce w różnych Galerii międzynarodowych, w prestiżowych salonach sprzedaży i wybieraniu ważnych artykułów. Przyjdź projektantem współpracował z różnymi aziende, tra cui Seletti, Atipico, BBB emmebonacina, torremato, Antonio Frattini, Sintesi, Alpi. Il lavoro di Cristina jest promowany przez riviste nazionali i międzynarodowych.
Jestem autorem wszystkich wydań wydawniczych w Attico, a także produktów dla wielkich klientów, wszystkich specjalnych zamówień dla wyłącznych klientów. Nei suoi progetti ridisegna l'imaginario tradizionale attraverso uno sguardo femminile. I suoi pezzi sono domestici, evocativi e narrativi, con un piglio rétro che identifica la sua cifra personale. Nel progettare si concentra su tipologie tradizionali, trascurate dalla modernità, producendo oggetti evocativi nei quali si riconoscono delle archetipicità. Attraverso variazioni di scala e piccole invenzioni mutuate da una sensibilità femminile, cambiano il'oggetto e lo caricano di significati versi.

Filmy

Tagi

Il Fanale, Cristina Celestino, Sposób bycia, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa podłogowa Il Fanale Bon Ton N9

Lampa podłogowa Il Fanale Bon Ton N9

BON TON N9 to aluminiowa lampa podłogowa z drewnianymi wstawkami. Dostępne w różnych kolorach. Charakterystyka elektryczna 3xMAX 30W E14 240V A++/E IP20 Klasa I Kolory MOSIĘŻNY - RÓŻOWY, MOSIĄDZ - SZARY, MOSIĄDZ - BIAŁY, MOSIĄDZ - JASNY NIEBIESKI, MOSIĄDZ - ŻÓŁTY Materiał MALOWANE ALUMINIUM W ramach tego kreatywnego projektu proste kształty i różnorodne materiały nakładają się na lampy przeznaczone na biżuterię . Pofalowane detale z drewna dębowego, różne objętości dyfuzora sprytnie odmienione w licznych pastelowych odcieniach oraz naturalny mosiężny, zamykający łuk sprawiły, że Bon Ton stał się obiektem kultowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek