SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Flam & Luce Wood Audrey Zobacz większe

Lampa podłogowa Flam & Luce Wood Audrey

KOD: 250sdflam&lucewoodaudrey

ID: 114475

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRichard Pierre Duplesix
ProducentFlam & Luce
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Flam & Luce Wood

Drewniana lampa podłogowa

Projektant: Richard Pierre Duplesix
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

ø 41 x wys. 160 mm

Opis

Audrey to drewniana lampa podłogowa. 
 
1 X E27
MAX 60W
wł. 
 
Ciepło organiczny drzewnych, roślinnych echa, gładkości i delikatności, harmonii wizualnej, plastyczności i lekkości na usługach bez końca kreatywności Flam i Luce rozwiązań oświetleniowych.

Richard Pierre Duplesix

Richard Pierre Duplesix - zdjęcie projektantaTo, co zawsze mnie pociągało, to związek obiektu z jego otoczeniem i jego położeniem w przestrzeni.
Lubię projektować proste obiekty i przestrzenie, używając przestrzeni i materiału.
Dążę do tego, aby zawsze znaleźć to pojęcie równowagi między estetycznym wyglądem a oczywistą funkcjonalnością. Przedmiot musi tworzyć znaczenie, odpowiadać na potrzebę i budzić emocje.
Podkreślam proste kształty, komponenty materiałowe i kolorystyczne. Całość po to, by tworzyć piękne przedmioty, ale przede wszystkim z realną funkcją.

Tagi

Flam i Luce, Richard Pierre Duplesix, Drewno, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z drewna, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim

Napisz opinię

Lampa podłogowa Flam & Luce Wood Audrey

Lampa podłogowa Flam & Luce Wood Audrey

Audrey to drewniana lampa podłogowa. Największa 1 x E27 MAX 60W Największa wew. Największa na ciepło organiczny z drewna, roślin echa, gładkości i delikatności, harmonii wizualnej, plastyczności i lekkości w służbie niekończącej się kreatywności Flam & Luce rozwiązań oświetleniowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek