SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Rossini Illuminazione Terrazza Martini Zobacz większe

Lampa podłogowa Rossini Illuminazione Terrazza Martini

KOD: 250sdTER002

ID: 114087

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentRossini Illuminazione
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1087.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rossini Illuminazione Terrazza Martini

Lampa podłogowa z dmuchanego szkła LED

Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: TER002

Dane techniczne

ø 35 x wys.38

Opis

TER002: LED 20W / 2700K 2340 lm

Czy jest lepszy napój niż dobre Martini, ze smaczną oliwką zatopioną w kieliszku koktajlowym? Z zaokrąglonego kształtu oliwki wywodzi się projekt tej lampy, zaprojektowany przez projektantów Chiaramonte i Marin. Składa się z okrągłego klosza z ręcznie dmuchanego szkła w przydymionym wykończeniu, z rdzeniem LED wewnątrz, wykonanym z cylindra z nieprzezroczystego białego szkła, które rozprasza światło z tablic LED. Proponowany w wersji stołowej i wiszącej, z zamknięciem z satynowego mosiądzu.

Filmy

Tagi

Rossini Iluminacja, Terrazza Martini, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Szklane lampy podłogowe, Lampy podłogowe z dmuchanego szkła, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED, Ręcznie robione lampy podłogowe; Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Rossini Illuminazione Terrazza Martini

Lampa podłogowa Rossini Illuminazione Terrazza Martini

TER002: LED 20W/2700K 2340 lm Czy jest lepszy napój niż dobre Martini, ze smaczną oliwką zatopioną w kieliszku koktajlowym? Z zaokrąglonego kształtu oliwki wywodzi się projekt tej lampy, zaprojektowany przez projektantów Chiaramonte i Marin. Składa się z okrągłego klosza z ręcznie dmuchanego szkła w przydymionym wykończeniu, z rdzeniem LED wewnątrz, wykonanym z cylindra z nieprzezroczystego białego szkła, które rozprasza światło z tablic LED. Proponowany w wersji stołowej i wiszącej, z zamknięciem z satynowego mosiądzu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek