SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Ole! Lighting Ukelele Zobacz większe

Lampa podłogowa Ole! Lighting Ukelele

KOD: 250sd26060 - 26062

ID: 113958

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantHugo Tejada Studio
ProducentOle! Lighting
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ole! Lighting Ukelele

Lampa podłogowa LED z ręcznie robioną liną

Projektant: Hugo Tejada Studio
Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: 26060 - 26062

Dane techniczne

26060: szer.26 x dł.35 x wys.175 mm
26062: szer.50 x dł.50 x wys.163 mm

Opis

Ukelele to lampa podłogowa z białą metaliczną podstawą i ręcznie robionym kloszem z plecionego przewodu dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej.

Źródło światła:
- E27 LED 1x15W Ø6cm
- E27 LED 1x20W
- IP20

Lampa o etnicznym designie, która dzięki swoim akordom ożywia i chromatyzm najbardziej wymagającym i innowacyjnym przestrzeniom. Ręcznie plecione sznurki w metaliczną strukturę przesiewają światło, tworząc niepowtarzalne efekty.

Hugo Tejada Studio

Hugo Tejada Studio - zdjęcie projektantaHugo Tejada studiował wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Cardenal Herrera CEU, później specjalizował się w projektowaniu motoryzacyjnym na UPV w Walencji. Po ukończeniu studiów w 2007 roku rozpoczął karierę jako członek działu projektowego ważnej firmy oświetleniowej, a także współpracował z różnymi krajowymi firmami i studiami projektowymi.
W 2011 roku założył własne studio projektowe, z którego współpracuje z różnymi krajowymi i międzynarodowymi firm przy opracowywaniu nowych produktów, dostarczając swoją wiedzę i kreatywną wizję.
Filozofią studia jest innowacyjność i funkcjonalność produktu, wszystkie projekty traktujemy z taką samą pasją i zaangażowaniem, od pierwszego szkicu do finalnego produktu. Obserwacja otaczającego nas świata jest główną inspiracją procesu twórczego, analiza codziennych potrzeb bezpośrednio wpływa na podejście nowych koncepcji, starając się ułatwić użytkownikowi kontakt z otaczającymi go obiektami.

Filmy

Tagi

Ole! oświetlenie, Hugo Tejada Studio, ukelele, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z naturalnego włókna, Lampy podłogowe linowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Lampy podłogowe LED, Ręcznie robione lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa podłogowa Ole! Lighting Ukelele

Lampa podłogowa Ole! Lighting Ukelele

Ukelele to lampa podłogowa z białą metaliczną podstawą i ręcznie wykonanym kloszem z plecionego przewodu dostępna w szerokiej gamie kolorów. Źródło światła: - E27 LED 1x15W Ø6cm - E27 LED 1x20W - IP20 Lampa o etnicznym designie, która swoimi akordami ożywia i ożywia najbardziej wymagające i innowacyjne przestrzenie. Ręcznie plecione sznurki w metaliczną strukturę przesiewają światło, tworząc niepowtarzalne efekty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek