SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Stellar Works Kyoto Lamp Kyoto Zobacz większe

Lampa podłogowa Stellar Works Kyoto Lamp Kyoto

KOD: 250sdKY-L110

ID: 113937

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantOeO
ProducentStellar Works
Kraj pochodzeniaChiny

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stellar Works Kyoto Lamp

Drewniana lampa podłogowa

Projektant: OeO
Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: KY-L110

Opis

Kyoto to drewniana lampa podłogowa z oświetleniem pośrednim, zaprojektowana przez OeO.
Materiał jesion/odcień papieru
Objętość brutto 0,98m3
Waga brutto 6kg

Lampa Kyoto to pierwsza z serii lamp inspirowanych tradycyjnym rzemiosłem drewnianych zabytkowych domów Kioto oraz japońskimi drewnianymi samolotami-zabawkami, w szczególności samolotem Hishou, którego początki sięgają wczesnych lat lotnictwa. Model odwróconego śmigła w kształcie litery A Hishou z powodzeniem przekroczył rzekę Sumida (Tokio) w konkursie lotniczym w 1911 roku. Lampa z Kioto jest hołdem dla perfekcji, kunsztu i Kioto. Papierowy klosz jest wykonywany przez najlepszych rzemieślników z Kioto, którzy tradycyjnie tworzą parasole z papieru washi i bambusa. Wszystkie modele lamp Kyoto są zaprojektowane tak, aby oferować ciepłe tonacje z poczuciem mistyki i gry cieni.

OeO

OeO - zdjęcie projektantaOeO zostało założone w 2003 roku i jest strategicznym studiem projektowym, które realizuje potencjał biznesowy poprzez kreatywną doskonałość. Zainspirowani globalną perspektywą, OeO wyprodukowało wielokrotnie nagradzane projekty i kreatywne rozwiązania dla marek premium na całym świecie w branży designu, stylu życia i hotelarstwa, w tym Georg Jensen, Velux, Takashimaya, Leica Camera Japan, Sony, Japan Handmade i Copenhagen Airports.

Filmy

Tagi

GWIEZDNE DZIEŁA, OeO, Lampa Kioto, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z drewna, Lampy podłogowe z naturalnego włókna, Papierowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe jesionowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Stellar Works Kyoto Lamp Kyoto

Lampa podłogowa Stellar Works Kyoto Lamp Kyoto

Kyoto to drewniana lampa podłogowa z oświetleniem pośrednim, zaprojektowana przez OeO. Materiały Popiół/Odcień papieru Objętość brutto 0,98 m3 Waga brutto 6 kg Lampa Kyoto jest pierwsza z serii lamp inspirowanych tradycyjnym rzemiosłem drewnianych zabytkowych domów z Kioto oraz japońskimi drewnianymi samolotami-zabawkami, w szczególności samolotem Hishou, którego początki sięgają wczesnych lat lotnictwa. Model odwróconego śmigła w kształcie litery A Hishou z powodzeniem przekroczył rzekę Sumida (Tokio) w konkursie lotniczym w 1911 roku. Lampa z Kioto jest hołdem dla perfekcji, kunsztu i Kioto. Papierowy klosz jest wykonywany przez najlepszych rzemieślników z Kioto, którzy tradycyjnie tworzą parasole z papieru washi i bambusa. Wszystkie modele lamp Kyoto są zaprojektowane tak, aby oferować ciepłe tonacje z poczuciem mistyki i gry cieni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek