SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Zero Plane Zobacz większe

Lampa podłogowa Zero Plane

KOD: 250sdzeroplane

ID: 113900

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFront
ProducentZero
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zero Plane

Współczesna metalowa lampa podłogowa LED z oświetleniem pośrednim

Projektant: Front
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

ø 444 x 1380 mm
ø 619 x 1380 mm

Opis

Plane - Przezroczystość i ostrość charakteryzują Plane, zarówno w wersji wiszącej, jak i podłogowej. Posiada prostą konstrukcję z cienkich metalowych drucików w strukturalnej siatce zwieńczonej płaskim źródłem światła, zgaszona jest całkowicie przeźroczysta, co daje przyjemne światło do połowy w górę, do połowy w dół. Rezultat daje równomierne oświetlenie, doskonałe w większości środowisk. PROWADZONY.

Front

Front - zdjęcie projektantaFRONT wystawiał w prestiżowych instytucjach, takich jak MoMA w Nowym Jorku, Victoria & Albert Museum w Londynie, London Design Museum czy National Museum w Sztokholmie. Grupa otrzymała również szereg nagród za wzornictwo, w tym „Designer of the Future” na ArtBasel Miami w 2007 roku. FRONT jest reprezentowany w zbiorach Muzeum Narodowego w Sztokholmie, Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie oraz Centrum Pompidou we Francji.

Filmy

Tagi

zero, Z PRZODU, Samolot, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa podłogowa Zero Plane

Lampa podłogowa Zero Plane

Płaski - Przezroczystość i ostrość charakteryzują Plane, zarówno w wersji wiszącej, jak i podłogowej. Posiada prostą konstrukcję z cienkich metalowych drucików w strukturalnej siatce zwieńczonej płaskim źródłem światła, zgaszona jest całkowicie przeźroczysta, co daje przyjemne światło do połowy w górę, do połowy w dół. Rezultat zapewnia równomierne oświetlenie, doskonałe w większości środowisk. PROWADZONY.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek