SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Stilnovo Sparkling Zobacz większe

Lampa podłogowa Stilnovo Sparkling

KOD: 250sdstilnovosparkling

ID: 113688

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPio&Titotoso
ProducentStilnovo
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stilnovo Sparkling

Poliwęglanowa lampa podłogowa LED

Projektant: Pio&Titotoso
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

ø 24,1 x wys.195,9 mm

Opis

Sparkling to lampa podłogowa z cylindrycznym dyfuzorem z polerowanego PMMA w kolorze białym i cola. Ściemniane źródło topLED. Podstawa z pomalowanego na biało metalu.

Źródło światła:
- topLED 36 W 900 mA

Sparking to świecąca kolumna, która łączy technologię i dekorację dzięki swojej konstrukcji optycznej i niesamowitym efektom wizualnym . Sparkling to lampa, która wykracza poza samą funkcję, nasycając swoją obecnością przestrzeń.

Pio&Titotoso

Pio&Titotoso - zdjęcie projektantaBracia, urodzeni w Wenecji, w 1973 Pio i 1971 Tito. W Wenecji ukończył studia architektoniczne w 1998 roku. Od 1996 roku rozpoczynam pracę w społeczeństwie, pracując przy projektach budowlanych przy udziale w krajowych i międzynarodowych konkursach.
Współpracuję również w zakresie projektowania wnętrz, współpracując z najbardziej wykwalifikowanymi firmami (Artemide, Foscarini, Vistosi, Leucos, Rezek, Studio Italia Design, za oświetlenie i projekt Alessi, E-my, Colombo, Metalco, Rossi di Albizzate, Frighetto, Fly Line, Doimo, Segis za meble).
Współpracownicy do projektowania stoisk, wystaw, sklepów, biur i magazynów dla kilku firm, dbając o wizerunek i grafikę.

Tagi

Stilnovo, PIO&TITOTOSO, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Stilnovo Sparkling

Lampa podłogowa Stilnovo Sparkling

Sparkling to lampa podłogowa z cylindrycznym dyfuzorem z polerowanego PMMA z sitodrukiem w kolorze białym i wykończeniem cola. Ściemniane źródło topLED. Podstawa z pomalowanego na biało metalu. Źródło światła: - topLED 36 W 900 mA Sparkling to świecąca kolumna, która łączy technologię i dekorację dzięki swojej konstrukcji optycznej i niesamowitym efektom wizualnym. Sparkling to lampa, która wykracza poza samą funkcję, nasycając swoją obecnością przestrzeń.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek