SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Top Light Puk Floor Single Zobacz większe

Lampa podłogowa Top Light Puk Floor Single

KOD: 250sdtoplightpukfloorsingle

ID: 113675

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Puk Floor Single

Metalowa lampa podłogowa do czytania z ramieniem uchylnym

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

puk floor
długość ramienia: 1250; 1800 mm
szerokość podstawy: 300 mm
szerokość jednej głowicy: 80 mm
szerokość dwóch głowic: 200 mm
puk maxx floor
długość ramienia: 1250; 1800 mm
szerokość podstawy: 300 mm
szerokość jednej głowicy: 120 mm

Opis

Puk Floor Mini, Lampa podłogowa i do czytania, niskonapięciowy halogen (ściemniacz podłogowy) lub LED (niedostępny ze ściemniaczem), głowica obrotowa z trzpieniem regulacyjnym, obrotowe ramię. Puk Floor Mini jako Single (jedna głowica) lub Twin (dwie głowice) w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biały, czarny i antracyt. Długość ramion: 125 cm. Lampy Puk można wyposażyć w okulary, soczewki i kolorowe filtry z naszej strony z wyposażeniem.

Filmy

Tagi

Światło górne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Halogenowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe LED, Regulowane lampy podłogowe, Czytanie Lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze ściemniaczem, Lampy podłogowe z ramieniem wychylnym

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Top Light Puk Floor Single

Lampa podłogowa Top Light Puk Floor Single

Puk Floor Mini , lampa podłogowa i do czytania, niskonapięciowy halogen (ściemniacz podłogowy) lub zasilanie LED (niedostępne ze ściemniaczem), głowica obrotowa z kołkiem regulacyjnym, obrotowe ramię. Puk Floor Mini w wersji Single (jedna głowica) lub Twin (dwie głowice) w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biały, czarny i antracyt. Długość ramion: 125 cm. Lampy Puk można wyposażyć w okulary, soczewki i kolorowe filtry z naszej strony sprzętu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek