SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Quadrifoglio Group Half Moon Zobacz większe

Lampa podłogowa Quadrifoglio Group Half Moon

KOD: 250sdquadrifogliogrouphalfmoon

ID: 113650

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantVicente Garcia Jimenez
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentQuadrifoglio Group
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quadrifoglio Group Half Moon

Lampa podłogowa z włókna węglowego

Projektant: Enrico Franzolini, Vicente Garcia Jimenez
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Lampa podłogowa z kloszem z włókna węglowego z wnętrzem pomalowanym na trzy różne kolory. Trzon z włókna węglowego i podstawa z malowanego na czarno aluminium.

Kolekcja składająca się z lampy stołowej w dwóch rozmiarach, dużej i mini, oraz wersji podłogowej i wiszącej. Klosz z włókna węglowego z wnętrzem pomalowanym na kilka kolorów. Mostek i podstawa z włókna węglowego z malowanego na czarno aluminium.

Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Enrico Franzolini, Vincente Garcia Jimenez, Pół księżyc, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z włókna węglowego, Inne materiały Lampy podłogowe, Fluorescencyjne lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa podłogowa Quadrifoglio Group Half Moon

Lampa podłogowa Quadrifoglio Group Half Moon

Lampa podłogowa z kloszem z włókna węglowego z wnętrzem pomalowanym na trzy różne kolory. Trzon z włókna węglowego i podstawa z malowanego na czarno aluminium. Kolekcja składająca się z lampy stołowej w dwóch rozmiarach, dużego i mini oraz wersji podłogowej i wiszącej. Klosz z włókna węglowego z wnętrzem pomalowanym na kilka kolorów. Mostek i podstawa z włókna węglowego z malowanego na czarno aluminium.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek