SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Vertigo Bird Jinn Large Zobacz większe

Lampa podłogowa Vertigo Bird Jinn Large

KOD: 250sdvertigobirdjinnlarge

ID: 113632

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMathias Hahn
ProducentVertigo Bird
Kraj pochodzeniaSłowenia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vertigo Bird Jinn

Halogenowa lampa podłogowa ze światłem pośrednim

Projektant: Mathias Hahn
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

JINN LARGE
Źródło światła: E27 / halogen rurkowy 1 X 120 W
Kod:
V04018 5201 / biały
V04018 6001 / ciepły szary
Typologia: lampa podłogowa( ccc333)Emisja światła: rozproszona
Materiał: metal

Jinn to lampa podłogowa i stołowa, powstała w oparciu o pomysł stworzenia reinterpretacji klasycznej lampy dekoracyjnej składającej się z podstawy i lampy cień. W przeciwieństwie do tradycyjnej budowy centralnej struktury utrzymującej cień i źródło światła na miejscu, Jinn dekonstruuje tę typologię, usuwając łodygę. Metalowy klosz jest podtrzymywany przez szklany element montowany na górze podstawy. Samo źródło światła znajduje się w podstawie, dzięki czemu światło odbija się od klosza i przechodzi przez szkło. Przypominając lampy olejowe lub gazowe, sterowanie ściemnianiem i przełączaniem znajduje się na podstawie lampy. Za pomocą bocznego pokrętła intensywność światła można regulować w bardzo intuicyjny sposób.

Mathias Hahn

Mathias Hahn - zdjęcie projektantaUrodzony w Niemczech projektant Mathias Hahn pracuje i mieszka w Londynie, gdzie w 2006 roku założył Mathias Hahn Design Studio.
W swoim biurze i warsztacie studio realizuje różnorodne projekty z dziedziny projektowania produktów i mebli. Obejmują one zarówno wzornictwo przemysłowe, rozwój produktu i kierowanie sztuką, jak i projektowanie eksperymentalne, jednorazową produkcję, wnętrza i wystawy.
Uzyskał zarówno dyplom z projektowania przemysłowego, który zdobył na Uniwersytecie w Essen w Niemczech na kursie Design Products w Royal College of Art w Londynie pod kierunkiem Rona Arada, proces Hahna zmienia się między analityczną wiedzą a eksperymentalną ciekawością. Jego prace charakteryzują się intensywnym badaniem możliwych materiałów i procesów produkcyjnych, podczas gdy jego skoncentrowane na człowieku podejście postrzega projektowanie jako „narzędzie kulturowe”, zawsze mające na celu tworzenie odpowiednich obiektów i narracji w kontekście naszych żywych rzeczywistości.
Praca Mathiasa Hahna był wystawiany na wielu międzynarodowych wystawach, jest reprezentowany w stałych kolekcjach muzealnych i otrzymał wiele międzynarodowych nagród. Jego kolekcja mebli KIN otrzymała niedawno nagrodę Wallpaper* Design Award 2017, a nowa lampa THEIA otrzymała kilka nagród za wzornictwo tuż po premierze. W 2012 roku jego lampka JINN została nagrodzona czerwoną kropką: Best of the Best, natomiast w 2011 roku otrzymał nagrodę IF Award oraz Interior Innovation Award za lekką LANTERN by Ligne Roset. W 2014 roku Elle Decoration Germany wybrała Mathiasa Hahna jako Nowicjusza Roku, a w 2010 roku otrzymał nagrodę German Design Award 2010 jako Nowicjusz/Finalista.
Jego lista klientów obejmuje takie firmy i instytucje, jak Ligne Roset, Marset, Nanimarquina, Zeitraum , Ikea, Kohler, Asplund, Kvadrat, Merck, Wallpaper*, Süddeutsche Zeitung Magazin, Royal College of Art, V&A, Design Museum, między innymi.
Mathias Hahn jest stałym gościnnym wykładowcą, członkiem jury i redaktorem gościnnym. ostatnio wykłada na Universität der Künste Berlin.

Tagi

Zawroty głowy ptak, Mathias Hahn, dżin, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Halogenowe lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Vertigo Bird Jinn Large

Lampa podłogowa Vertigo Bird Jinn Large

JINN LARGE Źródło światła: E27 / halogen rurkowy 1 X 120 W Kod: V04018 5201 / biały V04018 6001 / ciepły szary Typologia: lampa podłogowa Emisja światła: rozproszona Materiał: metal Jinn to lampa podłogowa i stołowa, powstała w oparciu o pomysł stworzenia reinterpretacji klasycznej lampy dekoracyjnej składającej się z podstawy i klosza . W przeciwieństwie do tradycyjnej budowy centralnej struktury utrzymującej cień i źródło światła na miejscu, Jinn dekonstruuje tę typologię, usuwając łodygę. Metalowy klosz jest podtrzymywany przez szklany element montowany na górze podstawy. Samo źródło światła znajduje się w podstawie, dzięki czemu światło odbija się od klosza i przechodzi przez szkło. Przypominając lampy olejowe lub gazowe, sterowanie ściemnianiem i przełączaniem znajduje się na podstawie lampy. Za pomocą bocznego pokrętła intensywność światła można regulować w bardzo intuicyjny sposób.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek