SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Egoitaliano Cobe Zobacz większe

Lampa podłogowa Egoitaliano Cobe

KOD: 250sdegoitalianocobe

ID: 113579

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentEgoitaliano
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Egoitaliano Cobe

Lampa podłogowa z tkaniny

Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2021

Opis

COBE to lampa podłogowa o metalowej konstrukcji, dostępna w kolorze białym lub grafitowej czerni. Klosz jest dostępny w białej lub czarnej siateczce w połączeniu z octanowym pcv, odrzuć lampę, która świeci z czcią w strefach komfortu.

Typ: lampa podłogowa
MATERIAŁY: metalowa konstrukcja rurkowa, dostępna w kolorze czerwonym, perłowa biel i grafitowa czerń.
Klosz jest w siatce w połączeniu z octanowym pcv, dostępny w kolorze białym i ciemnoszarym.

Filmy

Tagi

Egoitaliano, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z tkaniny, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z tkaniny siatkowej; Lampy podłogowe Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Egoitaliano Cobe

Lampa podłogowa Egoitaliano Cobe

COBE to lampa podłogowa o metalowej konstrukcji, dostępna w kolorze białym lub grafitowej czerni. Klosz jest dostępny w białej lub czarnej siateczce w połączeniu z octanowym pvc, pomniejsz lampę, która oświetla z czcią strefy komfortu. Typ: lampa podłogowa MATERIAŁY: struktura metalowa malowana rurowa, dostępna w kolorze czerwonym, perłowo-białym i grafitowa czerń. Abażur jest w połączeniu z siateczką z acetatu pcv, dostępny w kolorze białym i ciemnoszarym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek