SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa / stołowa Pulpo Stellar Grape Small Zobacz większe

Lampa podłogowa / stołowa Pulpo Stellar Grape Small

KOD: 250sdpulpostellargrapesmall

ID: 113572

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSebastian Herkner
ProducentPulpo
Kraj pochodzeniaNiemcy
CenaCena od 3152.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Pulpo Stellar

Lampa stołowa z dmuchanego szkła

Projektant: Sebastian Herkner
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

ø 61 mm, wys. 68 mm

Opis

stellar grape small: Gwiezdna mała lampa stołowa z winogron zapewnia wyjątkowe oświetlenie na Twoim stole. Tworząc własną miniaturową galaktykę, grupa teksturowanych i matowych, ręcznie dmuchanych szklanych kul z octanu odbija się i odbija ich oświetlenie. Umieszczona na szczycie czarnego, malowanego proszkowo stalowego stojaka - ta kompozycja może nawiązywać do kosmosu, ale sprawi, że poczujesz się jak w domu.

Każdy element jest wykonany z ręcznie dmuchanego szkła z matowym wykończeniem octanowym z jednej strony. Bąbelki, smugi i inne różnice w rozmiarze i kolorze są częścią procesu produkcyjnego. Stojak i podstawa wykonane są ze stali malowanej proszkowo na czarno. Dostępne kolory bazowe: czarny, szampański; dostępne kolory odcieni: smokey grey acetato, transparentny acetato, bakłażan acetato.

Sebastian Herkner

Sebastian Herkner - zdjęcie projektantaSebastian Herkner urodził się w 1981 roku w Bad Mergentheim. Studiował projektowanie produktu na HfG Offenbach am Main (Uniwersytet Sztuki i Projektowania Offenbach), już podczas studiów skupiając się na projektowaniu przedmiotów i mebli łączących różne konteksty kulturowe, łącząc nowe technologie z tradycyjnym rzemiosłem w celu podkreślenia wieloaspektowego piękna materiałów i ponownie zwrócić uwagę na drobne szczegóły.
Będąc jeszcze studentem, Herkner odbył staż u Stelli McCartney w Londynie, co pomogło mu udoskonalić jego wyczucie materiałów, kolorów, struktur i tekstur. Od momentu założenia własnego studia projektowego w Offenbach am Main w 2006 roku projektuje produkty dla producentów takich jak ClassiCon, De Vorm, Moroso i nanoo, a także pracuje nad projektami wnętrz, wystaw i muzeów. Od 2007 roku prowadził kilka kursów w HfG Offenbach am Main jako wykładowca wizytujący. Jego projekty otrzymały wiele nagród, m.in. 2011 German Design Award w kategorii Newcomer.

Filmy

Tagi

miazga, Sebastiana Herknera, Gwiazda, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy podłogowe, lampa stołowa, lampa podłogowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe ze szkła i stali, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze stali, Szklane lampy podłogowe, Lampy podłogowe z dmuchanego szkła, Lampy podłogowe ze szkła i stali, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa / stołowa Pulpo Stellar Grape Small

Lampa podłogowa / stołowa Pulpo Stellar Grape Small

stellar grape small: Gwiezdna mała lampa stołowa z winogron zapewnia wyjątkowe oświetlenie na Twoim stole. Tworząc własną miniaturową galaktykę, grupa teksturowanych i matowych, ręcznie dmuchanych szklanych kul z octanu odbija się i odbija ich oświetlenie. Umieszczona na szczycie czarnego, malowanego proszkowo stalowego stojaka - ta kompozycja może nawiązywać do kosmosu, ale sprawi, że poczujesz się jak w domu. Każdy element jest wykonany z ręcznie dmuchanego szkła z matowym wykończeniem z octanu z jednej strony. Bąbelki, smugi i inne różnice w rozmiarze i kolorze są częścią procesu produkcyjnego. Stojak i podstawa wykonane są ze stali malowanej proszkowo na czarno. Dostępne kolory bazowe: czarny, szampański: dostępne kolory klosza: smokey grey acetato, transparentny acetato, bakłażan acetato.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek