SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Alma Light Deco Zobacz większe

Lampa podłogowa Alma Light Deco

KOD: 250sdalmalightdeco

ID: 113532

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCristian Cubiña
ProducentAlma Light
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 520.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alma Light Deco

Lampa podłogowa LED

Projektant: Cristian Cubiña
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2015

Opis

Deco marki Alma LIght to lampa podłogowa ze strukturą z chromowanego żelaza i kloszem z prasowanego szkła w przezroczystym wykończeniu lub stopniowanym bursztynie lub turkusie:
2550/011 Transparent
2550/012 Bursztyn
)2550/015 Turkusowy

Ze ściemniaczem
Nie zawiera lampy
E14 max 60W
IP20

Bardzo w nastroju aktualnych trendów architektury wnętrz, bardziej intymny, że lubi korzystać z wzorów z lat 40-tych i 50-tych, seria DECO zapewnia design vintage z wykorzystaniem kloszy ze szkła szlifowanego i prasowanego w 3 wersjach: transparentnej oraz degradowanego bursztynu i turkusu. 

Konstrukcję można zamówić w polerowanym chromie lub w matowym złocie i jest ona prezentowana jako lampa stołowa, podłogowa i wisząca. Oprawka przeznaczona jest do żarówek żarowych, z łatwością pozwalając na zastosowanie technologii LED.

Cristian Cubiña

Cristian Cubiña - zdjęcie projektantaCristian Cubiñá (Barcelona, ​​1968) studiuje wzornictwo przemysłowe w ELISAVA School (Uniwersytetowa Szkoła Projektowania i Inżynierii) w Barcelonie, a po ukończeniu szkolenia postanawia stworzyć własny projekt biznesowy, zakładając stowarzyszenie rodzinne „Hustadt Iluminación”.
W pierwszych latach pełni obowiązki Product Managera. W 2003 roku, tworząc markę ALMA LIGHT, staje się odpowiedzialny za szersze obszary, takie jak projektowanie produktów, dobór dostawców zbliżeniowych oraz kontrola produkcji i jej najwyższych standardów jakościowych, zawsze mając na uwadze ewolucję rynku, zarówno w zarówno pod względem wzorniczym, jak i czysto technologicznym i produkcyjnym.
To właśnie w projekcie ALMA LIGHT Cristian Cubina może rozwijać swoje umiejętności projektanta, projektując stoiska na targach, w których firma bierze udział jako wystawca oraz tworząc kolekcje klasyczne, takie jak UPUŚĆ lub OBIEKTYW. Później podpisuje kolejne kreacje, takie jak CANDLE, CAPSULE, DECO, HOTEL, KONE, LED BOX, OVAL LED, LED POLE, THE LIGHT i THE PALM. Jego projekty są przesiąknięte jego ciekawskim i uważnym charakterem oraz chęcią patrzenia na wszystko, co widzi wokół siebie, gdzie każdy szczegół może stać się oprawą oświetleniową.
Cristian Cubina jest jednym z najbardziej uznanych projektantów w branży współczesnego oświetlenia dekoracyjnego, w której się specjalizuje. Jego kreacje były wystawiane na różnych targach europejskich i zostały wybrane do kilku publikacji na temat międzynarodowego wzornictwa.

Tagi

Alma światło; Cristian Cubina, Deko, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Szklane lampy podłogowe, Żelazne lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Alma Light Deco

Lampa podłogowa Alma Light Deco

Deco by Alma LIght to lampa podłogowa ze strukturą z chromowanego żelaza i kloszem z prasowanego szkła w przezroczystym wykończeniu lub stopniowanym bursztynie lub turkusie: 2550/011 Transparentny 2550/012 Bursztynowy 2550/015 Turkusowy Z ściemniaczem Lampa bez lampy E14 max 60W IP20 Bardzo w nastroju aktualnych trendów w architekturze wnętrz, bardziej kameralny, lubiący wykorzystywać projekty w latach 40. i 50. seria DECO to design vintage z wykorzystaniem kloszy ze szkła szlifowanego i prasowanego w 3 wersjach: transparentnej oraz zdegradowanego bursztynu i turkusu. Konstrukcję można zamówić w polerowanym chromie lub w matowym złocie i jest prezentowana jako lampa stołowa, podłogowa i wisząca. Oprawka przeznaczona jest do żarówek żarowych, z łatwością pozwalając na zastosowanie technologii LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek