SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Slide Bijoux Zobacz większe

Lampa podłogowa Slide Bijoux

KOD: 250sdslidebijoux

ID: 113454

Rok produkcji2007
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBüro Für Form
ProducentSlide
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 184.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Slide Bijoux

Polietylenowa lampa podłogowa

Projektant: Büro Für Form
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2007

Dane techniczne

43 x 60 x 43 mm 3 kg
80 x 100 x 140 mm 9 kg

Opis

Bijoux to lampa podłogowa, która przypomina kształt diamentu: gdy jest włączona, jej słabe światło zamienia Bijoux w prawdziwy diament i jest w stanie stworzyć bogatsze wnętrza i na zewnątrz zarówno prywatne, jak i kontraktowe. Bijoux jest wykonany z polietylenu w technologii formowania rotacyjnego: jest dostępny w wielu świetlistych kolorach, a cenniejszy staje się w wersji lakierowanej.

Bijoux jest dostępny w 2 wersjach:
- lakierowany (błyszczący lub matowy)
- ze światłem (1 x 5W / G45 / E27)

Büro Für Form

Büro Für Form - zdjęcie projektantaDesignstudio zostało założone w 1998 roku ze szczególnym uwzględnieniem projektowania przemysłowego, wnętrz i oświetlenia oraz akcesoriów dla ekskluzywnych producentów.
W 2001 roku Alexander Aczél dołączył do studia jako "Szef Projektowania Graficznego".
Wątek trzcinowy projekt to idealne połączenie organicznego kształtu i elementów geometrycznych, czasem z odrobiną humoru, bawiące się percepcją widza.
"Produkt potrzebuje czegoś więcej niż doskonałej funkcji i ergonomii, produkt potrzebuje poezji!"
Pod koniec 2006 roku Benjamin Hopf, współzałożyciel, postanowił opuścić studio. Wszystkie prace od 1998 do 2006 roku były kooperacjami.

Tagi

ŚLIZGAĆ SIĘ, Biuro Form, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Plastikowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z polietylenu (PE), Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Plastikowe lampy podłogowe zewnętrzne, Polietylen (PE) Zewnętrzne lampy podłogowe, Apparecchi di illusionazione a sospensione, Apparecchi di iluminacji na ziemi

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa podłogowa Slide Bijoux

Lampa podłogowa Slide Bijoux

Bijoux to lampa podłogowa, która przypomina kształt diamentu: gdy jest włączona, jej słabe światło zamienia Bijoux w prawdziwy diament i jest w stanie stworzyć bogatsze ustawienia wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno prywatne, jak i kontraktowe. . Bijoux jest wykonany z polietylenu w technologii formowania rotacyjnego: występuje w wielu świetlistych kolorach, a cenniejszy staje się w wersji lakierowanej. Bijoux występuje w 2 wersjach: - lakierowana (błyszcząca lub matowa) - ze światłem (1 x 5W / G45 / E27)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek