SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa / stołowa Pulpo Kumo Medium Zobacz większe

Lampa podłogowa / stołowa Pulpo Kumo Medium

KOD: 250sdpulpokumomedium

ID: 113379

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantNo-Made
ProducentPulpo
Kraj pochodzeniaNiemcy
CenaCena od 1002.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Pulpo Kumo Medium

Lampa stołowa z dmuchanego szkła

Projektant: No-Made
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

ø 42 mm, wys. 45 mm

Opis

kumo medium: Miękka forma lampy stołowej kumo medium zapewnia dużą ilość ciepła i światła. Wygląda na to, że chmura odbija się wprost na Twój pejzaż, a jej ręcznie dmuchany szklany kształt tworzy miękki kontur źródła światła w środku. Na wapiennej podstawie przyciągnie Cię zabawną sylwetką i uczciwą materialnością.

Unoszące się nad Twoim stołem, lampy stołowe z serii Kumo stanowią poetycki i miękki dodatek. Formy, w których można zatracić się w czasie, jakby patrzeć na przepływające chmury. Studio projektowe no-made wniosło swoją miłość do rzemiosła i uczciwych sylwetek, aby ogrzać wnętrze. Seria lamp stołowych kumo czerpie inspirację zarówno z tradycyjnych japońskich lampionów papierowych, jak i miękkich, puszystych form na niebie powyżej. Aby osiągnąć to harmonijne połączenie, miękkie oświetlenie matowego białego lub przydymionego szkła dmuchanego zapewnia delikatną poświatę, delikatnie odsłaniając znajdujące się wewnątrz źródło światła LED. Siedząc na prostej wapiennej podstawie, która pasuje do odcienia szkła powyżej, tworząc pięknie wyważony element.
Podobnie jak unikalne cechy każdej chmury na niebie, każdy członek rodziny kumo prezentuje unikalną formę. Dostępny w trzech rozmiarach, ręcznie dmuchany kształt szkła każdego elementu został wciśnięty w jego zaokrągloną formę.

No-Made

No-Made - zdjęcie projektantaPod marką NO-MADE Cleo Maxime i Linde Freya, które spotkały się w Design Academy Eindhoven w 2008 roku, współpracują przy tworzeniu obiektów, które łączą ich zainteresowanie materiałami i dialogiem kulturowym. Pracując „razem osobno”, mają na celu połączenie swoich sił i poglądów na estetykę, aby stworzyć dotykowe, eleganckie i solidne przedmioty.
CLEO MAXIME (1989) Cleo rozpoczęła karierę jako projektantka produktów dla Droog w Amsterdamie. W 2014 roku wystartowała jako freelancer i przedsiębiorca pod własnym nazwiskiem i współtworzyła studio klus wraz z trzema kolegami, z którymi z powodzeniem współpracowała przy kilku projektach dla studia Droog. Cleo mieszka obecnie w Rio de Janeiro, gdzie współpracuje przy projektach skupiających się na aspektach projektowania gospodarki o obiegu zamkniętym.
LINDE FREYA (1987) Po pierwszych doświadczeniach w pracy w Campana Brothers i Maniera Gallery, Linde założyła swoje studio Niszczyciele/Budowniczy. Studio projektowe z siedzibą w Brukseli koncentruje się na dotyku i materiale, co prowadzi do powstawania obiektów o rzeźbiarskim charakterze. Studio podejmuje się projektów, które obejmują zarówno zlecenia dla marek projektowych, jak i galerie, i obejmują zarówno projektowanie produktów, jak i wnętrza.

Filmy

Tagi

miazga, NIE WYKONANE, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy podłogowe, lampa stołowa, lampa podłogowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Szklane lampy podłogowe, Lampy podłogowe z dmuchanego szkła, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa / stołowa Pulpo Kumo Medium

Lampa podłogowa / stołowa Pulpo Kumo Medium

kumo medium: Miękka forma lampy stołowej kumo medium zapewnia dużą ilość ciepła i światła. Wygląda na to, że chmura odbija się wprost na Twój pejzaż, a jej ręcznie dmuchany szklany kształt tworzy miękki kontur źródła światła w środku. Na wapiennej podstawie przyciągnie Cię zabawną sylwetką i uczciwą materialnością. Unoszące się nad Twoim stołem, lampy stołowe z serii Kumo stanowią poetycki i miękki dodatek. Formy, w których można zatracić się w czasie, jakby patrzeć na przepływające chmury. Studio projektowe no-made wniosło swoją miłość do rzemiosła i uczciwych sylwetek, aby ogrzać wnętrze. Seria lamp stołowych kumo czerpie inspirację zarówno z tradycyjnych japońskich lampionów papierowych, jak i miękkich, puszystych form na niebie powyżej. Aby osiągnąć to harmonijne połączenie, miękkie oświetlenie matowego białego lub przydymionego szkła dmuchanego zapewnia delikatną poświatę, delikatnie odsłaniając znajdujące się wewnątrz źródło światła LED. Siedząc na prostej podstawie wapiennej, która pasuje do odcienia szkła powyżej, tworząc pięknie wyważony element. Podobnie jak unikalne cechy każdej chmury na niebie, każdy członek rodziny kumo prezentuje wyjątkową formę. Dostępny w trzech rozmiarach, ręcznie dmuchany kształt szkła każdego elementu został wciśnięty w jego zaokrągloną formę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek