SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Plust Ice-Cap Zobacz większe

Lampa podłogowa Plust Ice-Cap

KOD: 250sdplustice-cap

ID: 113288

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantLaudani & Romanelli
ProducentPlust
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 270.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Plust Ice-Cap

Polietylenowa lampa podłogowa

Projektant: Laudani & Romanelli
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Lampa podłogowa wykonana z dyfuzora z teksturowanego polietylenu na końcu i stalowej podstawy, która zapewnia stabilność.
Rozsyła miękkie światło i jest szczególnie odpowiednia do oświetlania ścieżek i ogrodów na zewnątrz, korytarzy lub przejść wewnątrz.
Projekt: Laudani & Romanelli

PODSTAWOWE KOLORY
Neutralny

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Materiał: Polietylen
Waga brutto: Kg 9,3
Zastosowanie: WEWNĄTRZ / NA ZEWNĄTRZ

Laudani & Romanelli

Laudani & Romanelli - zdjęcie projektantaMarta Laudani (Werona, 1954) i Marco Romanelli (Triest, 1958) pracują razem od 1986 roku. Pracowali nad projektami dla Arflex, Cleto Munari, Fontana Arte i Up&uUp, a obecnie pracują dla Bosa, Driade, Ferlea, Lema , Montina, Oluce, Seccocose i View. Wśród ich prac warto przypomnieć: w 1997 roku pracę monograficzną nad „Gio Ponti” dla Salonu Meblowego i dla Stowarzyszenia Jacqueline Vodoz et Bruno Danese, wiele wystaw m.in. „Dichiarazione d'Interni” (1994), ''Oggetto Ambiente'' (1994), ''Paradigmaticità delle Arti Decorative'' (1995) oraz ''Intorno alla Fotografia'' (1998). Wspólnie napisali ''Gli Spazi Del Cucinare'', Electa, 1989 i ''Design Nord-Est'', Abitare Segesta, 1997. Ich wiele wystaw obejmuje ich osobistą wystawę w Museo Internazionale della Ceramica w Laveno w 1998 roku. w swoich pracowniach w Rzymie i Mediolanie zajmują się projektowaniem wnętrz (ich kreacje były publikowane w czołowych międzynarodowych magazynach). W tej chwili pracują nad reorganizacją Museo della Civiltà Romana w rzymskiej dzielnicy EUR na zlecenie Fiat Engineering.
Marco Romanelli jest dyrektorem artystycznym Oluce od 1995 i Montiny od 1996. Od 1994 do 1997 był konsultantem Driady ds. kolekcji Atlantide. W latach 1986-1994 był członkiem redakcji Rivista Domus, a od 1995 jest członkiem redakcji Abitare. W 2000 roku zorganizował trzecią sekcję ''Aperto Vetro'' na Biennale w Wenecji.

Tagi

Plust, Laudani i Romanelli, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Designerskie lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze stali, Plastikowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z polietylenu (PE), Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Design Zewnętrzne lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe zewnętrzne, Stalowe lampy podłogowe zewnętrzne, Plastikowe lampy podłogowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy podłogowe z polietylenu (PE)

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Plust Ice-Cap

Lampa podłogowa Plust Ice-Cap

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek