SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Zeus Old Times Zobacz większe

Lampa podłogowa Zeus Old Times

KOD: 250sdzeusoldtimes

ID: 113279

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMaurizio Peregalli
ProducentZeus
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 2007.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zeus Old Times

Lampa podłogowa LED z litego drewna

Projektant: Maurizio Peregalli
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2013

Dane techniczne

ok. 40 x 40 x wys. 200 mm

Opis

Lampa Old Times to lampa podłogowa LED z litego drewna.
Rama: Miedziany czarny piaskowy dotyk
Dyfuzor: Postarzane lite drewno / Oświetlenie LED Strip

Maurizio Peregalli

Maurizio Peregalli - zdjęcie projektantaNasce nel 1951 a Varese. Nel 1984 to firma należąca do założycieli firmy ZEUS, azjatycka firma produkująca kolekcję uzupełniającą arredo, jej członków, dyrektorów generalnych i dyrektorów kreatywnych.
Natychmiastowe eksperymentowanie i tworzenie nowych materiałów i implementacji przemysłowych, związanych z nowościami współpracował z 1980 r. z różnymi projektami, takimi jak Giorgio Armani, Replay, Furla i Giglio Palermo, aby uzyskać dobre wyniki, zaprojektować i wyprodukować kategorię negocjacji we Włoszech i całym kraju. realizate presso lo Show room ZEUS di Milano, zdobądź wiedzę i wiedzę o nowych projektantach, rzemieślnikach i rzemieślnikach na całym świecie.

Filmy

Tagi

Zeus, Maurizio Peregalli, Stare czasy, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z drewna, Lampy podłogowe z litego drewna, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Lampy podłogowe LED

Napisz opinię

Lampa podłogowa Zeus Old Times

Lampa podłogowa Zeus Old Times

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek