SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Seletti Multilamp Zobacz większe

Lampa podłogowa Seletti Multilamp

KOD: 250sdselettimultilamp

ID: 113105

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEmanuele Magini
ProducentSeletti
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Seletti Multilamp

Metalowa lampa podłogowa LED

Projektant: Emanuele Magini
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

mm.53×351 h.180

Opis

Lampa podłogowa z 6 abażurami
Materiały: Metal i tkanina
Tylko do użytku w pomieszczeniach
Żarówka LED nie jest dołączona
Wersja ze ściemniaczem
230V – 50Hz E14 – 5W

)Linia oświetleniowa o wzornictwie przemysłowym. Jak na planie filmowym, mieszanka eklektycznych kombinacji w wersji czarnej lub białej.

Emanuele Magini

Emanuele Magini - zdjęcie projektantaEmanuele Magini urodził się w Arezzo w 1977 roku. W 2003 roku brał udział w 11. Biennale Artystów Śródziemnomorskich z projektem „Środek, forum dla pokoju w Jerozolimie”. Rok później ukończył Politechnikę w Mediolanie z pracą dyplomową na temat semiotyki świąt. Po ukończeniu studiów pracował w kilku różnych studiach projektowych i architektonicznych, takich jak Albera Monti & Associati oraz Studio Rotella. Pracował również w dziedzinie scenografii i scenografii dla Disney Italy oraz kilku niezależnych włoskich produkcji. . Zdobył kilka międzynarodowych nagród za wzornictwo, a jego produkty i projekty były publikowane w krajowych i międzynarodowych magazynach. W 2010 roku otworzył własne Studio. Pracuje dla kilku marek: Heineken, Campeggi, Seletti, Verona Fairs.

Filmy

Tagi

Seletti, Emanuele Magini, Wielolampowy, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa podłogowa Seletti Multilamp

Lampa podłogowa Seletti Multilamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek