SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa / stołowa De Padova Tsuki Zobacz większe

Lampa podłogowa / stołowa De Padova Tsuki

KOD: 250sddepadovatsuki

ID: 113000

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa stołowa
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantNaoto Fukasawa
ProducentDe Padova
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
De Padova Tsuki

Marmurowa lampa podłogowa LED

Projektant: Naoto Fukasawa
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2020

Opis

Doskonałość półkuli, faktura i astralne nastroje. Sekret lampy stołowej Tsuki autorstwa japońskiego projektanta Naoto Fukasawy tkwi w prostym wzornictwie i doborze materiałów. Dostępna w marmurze, funkcjonalna, wydajna i dyskretna. Może być używany samodzielnie lub ustawiony w szeregu, tworząc efektowne stożki światła.

Materiały:

KORPUS: z jasnoszarego betonu lub marmuru Calacatta.

DYFUZOR: przezroczyste szkło z półpokrytą z polerowanego aluminium .

KONSTRUKCJA WEWNĘTRZNA: czarne matowe aluminium anodowane.

Klasyfikacja: Klasa II

Kategoria ochrony: IP30

Napięcie zasilania: 220÷240V / 50÷60 Hz (UE) - 100÷120V / 50÷ 60 Hz (USA)

Zasilanie: Bezpośrednie napięcie zasilania.

Kompatybilne żarówki: -

Źródło światła: LED, 10W

Współczynnik oddawania barw: CRI 85

Temperatura barwowa: 2700 K
Klasa energetyczna: A+

Ściemniacz: w zestawie

Naoto Fukasawa

Naoto Fukasawa - zdjęcie projektantaNaoto Fukasawa urodził się w prefekturze Yamanashi w 1956 roku i ukończył Tama Art University w 1980 roku. W 2003 roku założył firmę Naoto Fukasawa Design. Reprezentatywne prace obejmują odtwarzacz CD Muji, który jest częścią stałej kolekcji MoMA w Nowym Jorku, telefony komórkowe „INFOBAR” i „neon”, a także marki AGD i drobiazgów marki „±0”. Oprócz pełnienia funkcji doradczej dla rodzimych firm, Naoto Fukasawa projektował produkty dla firm w Europie, m.in. B&B Italia, Boffi, Driade, Magis, Danese, Artemide, Swedese i Swarovski. Jest profesorem na Uniwersytecie Sztuki Musashino i wykładowcą wizytującym na Uniwersytecie Sztuki Tama.

Filmy

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa / stołowa De Padova Tsuki

Lampa podłogowa / stołowa De Padova Tsuki

Doskonałość półkuli, faktura i astralne nastroje. Sekret lampy stołowej Tsuki autorstwa japońskiego projektanta Naoto Fukasawy tkwi w prostym wzornictwie i doborze materiałów. Dostępna w marmurze, funkcjonalna, wydajna i dyskretna. Może być używany samodzielnie lub ustawiony w szeregu, tworząc efektowne stożki światła. Materiały: KORPUS: z jasnoszarego betonu lub marmuru Calacatta. DYFUZOR: przezroczyste szkło z półpokrytą z polerowanego aluminium . KONSTRUKCJA WEWNĘTRZNA: czarne matowe aluminium anodowane. Klasyfikacja: Klasa II Kategoria ochrony: IP30 Napięcie zasilania: 220÷240V / 50÷60 Hz (UE) - 100÷120V / 50÷ 60 Hz (USA) Zasilanie: Bezpośrednie napięcie zasilania. Kompatybilne żarówki: - Źródło światła: LED, 10W Współczynnik oddawania barw: CRI 85 Temperatura barwowa: 2700 K Klasa energetyczna: A+ Ściemniacz: w zestawie

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek