SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa A By Arturo Alvarez Shio Zobacz większe

Lampa podłogowa A By Arturo Alvarez Shio

KOD: 250sdSH03

ID: 112984

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArturo Álvarez
ProducentA By Arturo Alvarez
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
A By Arturo Alvarez Shio

Lampa podłogowa ze sklejki

Projektant: Arturo Álvarez
Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: SH03

Opis

Lampa podłogowaShio przedstawia oryginalne zastosowanie sklejki morskiej, ukazując piękno jej wnętrza zamiast powierzchni. Światło dostarczane przez lampę pochodzi z przestrzeni, które powstają po ostrożnym ułożeniu pasków tworzących jej okrągły kształt. Ciepło drewna i prostota linii sprawiają, że jest to kolekcja wszechstronna, która łatwo wtapia się w różne otoczenie.

Właściwości techniczne

(UE)

Źródło światła:

230V - 50Hz: 2GX13 - Max . 1x55 W

120V - 60Hz: 2GX13 - Max. 1x55 W

Sprawność energetyczna:

od A+ do B

(USA i CA)

120V - 60Hz: 2GX13 - Max. 1x55 W

Kolory:

Biały (B), żółty (AM), wengè (WE)

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa A By Arturo Alvarez Shio

Lampa podłogowa A By Arturo Alvarez Shio

Lampa podłogowa Shio przedstawia oryginalne zastosowanie sklejki morskiej, ukazując piękno jej wnętrza zamiast powierzchni. Światło dostarczane przez lampę pochodzi z przestrzeni, które powstają po ostrożnym ułożeniu pasków tworzących jej okrągły kształt. Ciepło drewna i prostota linii sprawiają, że jest to kolekcja wszechstronna, która łatwo wtapia się w różne otoczenie. Właściwości techniczne (UE) Źródło światła: 230V - 50Hz: 2GX13 - Max . 1x55 W 120V - 60Hz: 2GX13 - Max. 1x55 W Sprawność energetyczna: od A+ do B (USA i CA) 120V - 60Hz: 2GX13 - Max. 1x55 W Kolory: Biały (B), żółty (AM), wengè (WE)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek