SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Davide Groppi Hashi Zobacz większe

Lampa podłogowa Davide Groppi Hashi

KOD: 250sddavidegroppihashi

ID: 112901

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFederico Delrosso
ProducentDavide Groppi
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Davide Groppi Hashi

Lampa podłogowa LED

Projektant: Federico Delrosso
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2017

Opis

Hashi to lampa podłogowa zaprojektowana w celu zapewnienia bezpośredniego światła w prosty i elastyczny sposób.
Jej głównym elementem jest punkt obrotu między dwoma „pałeczkami” (Hashi), które służą jako źródła światła.
Dwa pałeczki można ustawić na różne sposoby, tworząc mocny, graficzny efekt w przestrzeni.
Szczególną uwagę zwrócono na proporcje. Laski zawsze wydają się lekkie i wyważone.

Lampa podłogowa
Metal
Regulowana

LED 12W - 1000 lm
DOSTĘPNA WERSJA US
CZARNY MAT

Federico Delrosso

Federico Delrosso - zdjęcie projektantaChoć linearność i racjonalność dyktują jego rozwiązania formalne, emocje i innowacyjność rządzą jego wyborem w materiałach i wykończeniach, które nadają formę jego projektom. Federico Delrosso jest architektem od 1996 roku.
Chociaż jego podróże i badania prowadziły go po Europie i Stanach, wrócił do rodzinnego miasta Biella, gdzie zza murów przebudowanej fabryki tekstylnej rozwija swoją architekturę projektów.
W 2004 roku jego działalność rozszerzyła się za granicę, gdzie założył Federico Delrosso Architects, zespół architektów specjalizujących się w projektach mieszkaniowych, biznesowych i projektowych. Otworzył również pracownię w Mediolanie, ważnym miejscu dla projektowania i architektury.
Dla Delrosso architektura jest spójną mieszanką detalu, jakości, dbałości o Naturę i jej organiczne elementy oraz szacunek dla historycznej jakości budynków w trakcie renowacji i/lub restrukturyzacji.
Jego prace charakteryzuje więc formalna elegancja wolna od ekscesów i podkreślona precyzyjnym i eksperymentalnym wykorzystaniem materiałów, w tym nieoczekiwane połączenia żelaza, szkła, drewna, kamienia, Corianu i wykańczania ad hoc.
Wnętrza i zewnętrze jego architektury często łączy związek, w którym pośredniczą duże okna, które umniejszają materiały, aby ułatwić oświetlenie przestrzeni. Czy to naturalne, czy sztuczne, światło staje się niezbędnym elementem architektonicznym, stale wykorzystywanym do budowania przestrzeni, a zwłaszcza do tworzenia nastrojów i wywoływania uczuć i emocji. Widoczny we wszystkich jego projektach, ten emocjonalny element staje się rodzajem czwartego wymiaru, niematerialnego i subiektywnego, który tworzy duszę projektu, niezależnie od tego, czy dotyczy pojedynczego obiektu, interpretacji stylistycznej, czy całego budynku.
Zdolność Delrosso do utożsamienie się z komisarzem umożliwia mu poszukiwanie możliwie najlepszego rozwiązania funkcjonalnego i estetycznego, charakteryzującego się wyjątkowym entuzjazmem i ciekawością, które przyświecają jego modus operandi w każdym projekcie.
------------- ---------
Linearność i unikatowe rozwiązania formalne, emocje i innowacyjna reguła w sferze materiałów i wykończeniach: te elementy, które należą do danych form i projektów Federico Delrosso, architekta i projektanta 1996.
Pozostał w drodze do podróży i przeniósł się w Europie i do Stanów Zjednoczonych, jest w centrum historii Biella, jej narodowość, która zdecydowała się na aprire w fabbricato tesile riconvertito, il suo primo studio nel quale ha approfo Ndito i różne ustawienia w ramach projektu.
Nel 2004, gdy jego działania znalazły się w Mediolanie w Mediolanie, Federico Delrosso Architects, zespół specjalizujący się w architekturze, projektowaniu wnętrz i produktów oraz operach w skali międzynarodowej.
Dla Federico Delrosso l „Architettura jest zbiorem istotnych szczegółów, jakości, uwagi na całą naturę i innych elementów organicznych, nonszalancja w rispetto dla jakości historii budowli. Akcentowanie precyzyjnych i eksperymentalnych materiałów, obejmujących kombinacje inaspettate di ferro, vetro, legno, pietra, corian e finiture ad hoc.
Gli interni e glisterni delle sue architetture dialogano tra loro attraverso l'ut finestre capaci di creare ampi spazi luminosi. Sia naturale che artificiale, la luce infatti diventa un elemento architettonico essenziale costantemente utilizzato per costruire lo spazio e, soprattutto, per creare ambienti evocare sentymenti e emosioni. quarta Dimensione, immateriale e soggettiva, che costituisce l'anima del progetto, sia che si tratti di un singolo oggetto, di un'interpretazione stilistica o di un intero edificio.

Filmy

Tagi

DAWIDE GOPPI, Federico Delrosso, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED, Regulowane lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Davide Groppi Hashi

Lampa podłogowa Davide Groppi Hashi

Hashi to lampa podłogowa zaprojektowana w celu zapewnienia bezpośredniego światła w prosty i elastyczny sposób. Jej głównym elementem jest punkt obrotu między dwoma „pałeczkami” (Hashi), które służą jako źródła światła. Dwa pałeczki można ustawić na różne sposoby, tworząc mocny, graficzny efekt w przestrzeni. Szczególną uwagę zwrócono na proporcje. Laski zawsze wydają się lekkie i wyważone. Lampa podłogowa Metalowa Regulowana LED 12 W - 1000 lm DOSTĘPNA W WERSJI US CZARNY MAT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek