SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Oluce Ilo Zobacz większe

Lampa podłogowa Oluce Ilo

KOD: 250sdoluceilo

ID: 112849

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDavid Lopez Quincoces
ProducentOluce
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Oluce Ilo

Metalowa lampa podłogowa LED

Projektant: David Lopez Quincoces
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2019

Opis

1 x max 6W
LED

satyna brązowy / czarny matowy

Ilo , zakres oświetlenia LED zaprojektowany przez projektanta Madryt David Lopez Quincoces. referencje architektoniczne
MOP i czyste linie są doskonałą przeciwwagą dla swoich subtelnych dekoracyjnych wykończeń spirytusowych i wykwintne, tworząc wielowymiarowy piękno, które można dopasować do tablicy ustawień i stylów. 
Zakres MOP trzy warianty: suspensionlamp, wzrost i spadek lampy zawiesiny i lekkie ściany. Wszystkie modele mają ten sam elegancki projekt, smukły obudowy paska aluminium źródło światła, starannie wykonanych mechaniki precyzyjnej.
w lampie zawieszenia Ilo pasek dzieli się na dwie części za pomocą kolorów. Pierwszy daje efekt w uchwyt, a drugie domów żarówka długo LED. Obfite wielkość tego modelu jest harmonijnie przeciwieństwie smukły profilu
w wersji narastania i opadania, bar. - ponownie dozowany i ustawiony pionowo - przesuwa lekko na drucie stalowym, przymocowany do sufitu, utrzymywane w zawiesinie przez
lampa ścianki podłogowej ślizgania ciężar, tworząc odbicia i lekki luz. MOP, przy zachowaniu tej samej wielkości jak wzrost i wersji upadku, jest zamontowana na ściance za pomocą kwadratowej płytki, której oś pozwala na przemieszczanie się w dowolnym kierunku, oferuje różnorodne możliwości oświetlenia estetycznych i praktycznych, gdyż sam uchwyt obraca się o 90 °.

David Lopez Quincoces

David Lopez Quincoces - zdjęcie projektantaDavid Lopez Quincoces, urodzony w Hiszpanii w 1980 roku, w 2004 roku uzyskał dyplom w dziedzinie sztuki na „Uniwersytecie Complutense w Madrycie”, a następnie studia magisterskie z projektowania wnętrz w „Polictecnico di Milano”.
Mieszkał w Mediolanie od 2005 roku, kiedy rozpoczął współpracę z Piero Lissonim przy licznych projektach wnętrzarskich i architektonicznych, takich jak
salony, stoiska targowe, apartamenty prywatne, biura, hotele i ośrodki wypoczynkowe, zarówno we Włoszech, jak i za granicą.
Dwa lata później otworzył własną pracownię ( Quincoces-Drago & partnerzy ) z siedzibą w Madrycie i Mediolanie, gdzie dziś zajmuje się architekturą, grafiką, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym.

Filmy

Tagi

Olucja, David Lopez Quincoces; Ilo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Metalowe lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa podłogowa Oluce Ilo

Lampa podłogowa Oluce Ilo

1 x maks. 6 W LED satynowy brąz/czarny mat Ilo , gama oświetlenia LED zaprojektowana przez madryckiego projektanta Davida Lopeza Quincocesa. Referencje architektoniczne Ilo i czystość Linie stanowią idealną przeciwwagę dla subtelnego ducha dekoracyjnego i wykwintnych wykończeń, tworząc wieloaspektowe piękno, które można dopasować do szeregu ustawień i stylów. Seria Ilo ma trzy warianty: lampa wisząca, lampa wisząca wznosząca się i opadająca oraz kinkiet. Wszystkie modele mają tę samą elegancką, smukłą konstrukcję aluminiowej belki, w której znajduje się źródło światła, fachowo wykonaną z precyzyjną mechaniką. W lampie wiszącej Ilo belka jest podzielona na dwie części według koloru. Pierwsza daje efekt uchwytu, druga mieści długą żarówkę LED. Obszerny rozmiar tego modelu harmonijnie kontrastuje z jego smukłym profilem. W wersji wznoszącej się i opadającej sztanga - przesunięta i ustawiona pionowo - porusza się lekko na stalowej linie przymocowanej do sufitu i zawieszonej za pomocą wagi ślizgającej się po podłodze, tworząc refleksy i grę światła. Lampa ścienna Ilo, zachowująca ten sam rozmiar co wersja wznosząco-opadająca, montowana jest na ścianie za pomocą kwadratowej płyty, której oś umożliwia ruch w dowolnym kierunku, oferując wiele estetycznych i praktycznych opcji oświetlenia, ponieważ sama oprawa również obraca się o 90°.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek