SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Tobias Grau Xt-S One Zobacz większe

Lampa podłogowa Tobias Grau Xt-S One

KOD: 250sdtobiasgrauxt-sone

ID: 112659

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentTobias Grau
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tobias Grau Xt-S

Aluminiowa lampa podłogowa LED

Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Uderzająco smukła lampa stojąca, zaprojektowana z myślą o pojedynczej stacji roboczej i wyróżniająca się zaawansowaną technologią i elegancką estetyką. Lampa wykorzystuje technologię Tunable White do regulacji temperatury barwowej.

LED: 5485 lm | 2700 – 6000 K
Czujnik: Regulator ruchu i stałego światła
Pilot: Do indywidualnego sterowania i programowania oprawy
Antyodblaskowy: Optymalne usuwanie olśnienia dzięki innowacyjnemu panelowi prowadzącemu światło
Efektywność energetyczna: A – A++
Connect (opcja): Funkcja Swarm — aktywna komunikacja i automatyczne sterowanie kilkoma oprawami
Tunable White: Możliwość regulacji różnych temperatur barwowych

Seria XT-S wnosi zupełnie nowy styl do oświetlenia miejsca pracy . Futurystyczny design wykonany z nieskazitelnie czystego aluminium imponuje smukłą i smukłą formą, łącząc najnowszą technologię LED z awangardowym panelem świetlnym.

Tagi

Tobiasz Grau, XT-S, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, Biurowe lampy podłogowe, oświetlenie biurowe, lampa podłogowa, lampa podłogowa do biura, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED, Lampy podłogowe ze ściemniaczem, Biurowe lampy podłogowe, Biurowe lampy stojące w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe Office, Lampy podłogowe Metal Office

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Tobias Grau Xt-S One

Lampa podłogowa Tobias Grau Xt-S One

Uderzająco smukła lampa stojąca, zaprojektowana z myślą o pojedynczej stacji roboczej i wyróżniająca się zaawansowaną technologią i elegancką estetyką. Lampa wykorzystuje technologię Tunable White do regulacji temperatury barwowej. LED: 5485 lm | 2700 – 6000 K Czujnik: Regulator ruchu i stałego światła Pilot: Do indywidualnego sterowania i programowania oprawy Anti Glare: Optymalne usuwanie olśnienia dzięki innowacyjnemu panelowi prowadzącemu światło Efektywność energetyczna: A – A++ Connect (opcja): Funkcja Swarm — aktywna komunikacja i automatyczne sterowanie kilkoma oprawami Tunable White: Możliwość regulacji różnych temperatur barwowych Seria XT-S nadaje zupełnie nowy charakter oświetleniu miejsca pracy. Futurystyczny design wykonany z nieskazitelnie czystego aluminium imponuje smukłą i smukłą formą, łącząc najnowszą technologię LED z awangardowym panelem świetlnym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek